Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - KIZIM PARA YUTTU....
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuKIZIM PARA YUTTU....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cansum Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2293
Mesajın Direkt Linki Konu: KIZIM PARA YUTTU....
    Gönderim Zamanı: 25 Ara 2008 Saat 10:46

arkadaşlar dün akşam kızım para yuttu. Cry

eşim dün halasına gitmişti. bende işten eve gidince kızım kayınvalidemin yanında olduğu için bende onların yanına gittim. elinde iki tane 5 kuruşluk metal para vardı. kendisi bulmuş elinde tutuyordu. bende kızım paraları bırak elinden dememe rağmen bırakmadı. daha sonra kayınpederimle eşimin yanına gitmeyi konuşuyorduk. kızımda yanımdaydı. ona dikkat edince ağzında bişey geveliyordu. hemen parayı ağzına attığını anladım ve kızım parayı ağzından hemen çıkar dedim. ve bana yuttum dedi. kendime o kadar çok kızıyorumki anlatamam. daha önce ağzına bişey atsa mutlaka çıkarırdı. parayı yutmasına çok şaşırdım. keşke içeri girince hemen elinden alsaydım. çok üzülüyorum. inşallah çıkarabilir.
dün akşamdan beri kakasını yapmadı. şimdi kakasını yapmasını bekliyoruz. bir yandanda bağırsakları ne kadarcıkki onun. nasıl çıkarır diye düşünüyorum Cry
bu akşama kadar çıkarmazsa akşam acile götürcez.
dua edin kızlar inşallah çıkarabilir. Cry

Düzenleyen cansum - 26 Ara 2008 Saat 10:31

Yukarı Dön
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Puanlar: 8182
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2008 Saat 10:53
Ahh bu cocuklar....Ahh..

Gecmis olsun canim, insaallah cikar da rahatlarsiniz... Kadir Beye bir sor istersen icin rahat etmeyecekse aksama kadar....Confused
Yukarı Dön
hande Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

"Minik Naz'ın Annesi Günün Anlayan Modu"

Puanlar: 3356
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2008 Saat 10:53

haydaaaa...çok geçmiş olsun...kakasını yapana kadar beklemek en iyisi tabiiki..bir bekleyin bakalım çıkacakmı?? çıkmazsa hemen bir uzmana danışmak lazım.ay ben çok panik olurum böyle şeylerdeCryCry

Yukarı Dön
*naz* Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4677
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2008 Saat 10:55
geçmiş olsun canım.çok üzüldüm.suçlama kendini lütfen.akşamı beklemeseniz.hemen götürseniz.nacizane fikrim
kalbi acıtan her ne varsa;
sen hepsinden birazsın işte...
Yukarı Dön
küçük kanaryam Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

minik mercimeğim yaramaz oğlum :)

Puanlar: 9404
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2008 Saat 10:57
geçmiş olsun ya çok üzüldüm Confused bence de için rahat etmicekse kadir beye danış
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!
zeynepim ve pınarım iki gerçek dostlarım...
Yukarı Dön
cansum Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2293
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2008 Saat 11:10
kızlar sağolun.
şuan işteyim malesef. onun için akşama götürcez dedim. hem belki o zamana kadar çıkarabilir diye düşündüm ama. yinede içim rahat değil.
şimdi kadir beyede soracağım bakalım o ne diyecek.

Yukarı Dön
kelebegim Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 420
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2008 Saat 11:11

geçmiş olsun. Nimette 3 yaşındayken para yutmuştu.  odasından boğuk boğuk ses duymamla yanına gitmem bir oldu. ağzını açıp bir baktım bir para çıkaramıyor yutamıyor salladım sarstım başka neler yaptım bilmiyorum. kızardı morardı hem ev telefoınundan büroyu hemde cep telefonundan eşimi aramaya çalışıyorum, bir yandan asansör düğmesine basıyorum görümceme çıkmayı düşünüyorum. en sonunda görümceme çıkabildim. ama o zamana yavrum parayı yutmuş biraz kustu ama para çıkmadı hemen acile gittik neyseki yolda kızımın nefesleri normale döndü. midesine inmişti para. film çekildi para mideden bağırsağına doğru inmişti bile. ertesi günde çıktı. ama o panik halimi hiç unutamam canım kızım elimde ölecek diye çok korktum. ay gözlerim doldu. o anı hatırlayınca

yuttuktan sonra çıkması kolay bekle çıkar merak etme. yutamayıp soluk borusuna kaçamaış ya ona dua et.
Yukarı Dön
irme Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

En Şen Üyemiz,Avrupai Pamuk Prensesimiz!

Puanlar: 8380
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2008 Saat 11:18
Çok geçmiş olsun canım..parayı sağda solda iyice bi arasaydınız,belkide yutmamıştır yaa..atmıştır biyere öyle diyordur size...yuttuysa da umarım rahatlıkla çıkarır..ahh bu çocuklar ahh..bunada şükür canım..
Pamuk Prensesin Annesi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.