Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum sonrası yaşananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Emzirme dönemi saç boyama
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuEmzirme dönemi saç boyama

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kas 2007 Saat 15:04
Orjinalini yazan: minik minik Yazdı:

benimde 5 aylık prensim var malum her kadında ihanet derin yaralar açıyor sadece keyiflenmek için bende saçımı boyatacaktım fakat bebeğimin doktoruna sordum %50 zararı olabilirde olmayabilirde dedi ben bu riski göz önüne alamam oğlum kaanım o benim herşeyimLOL
insan sıkıntılı dönemlerde kendini iyi hissetmek istiyor tabi, kolay değil Disapprove şu an en büyük mutluluğun bebişin olsun Clown
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kas 2007 Saat 15:07
haklisin fatos

Yukarı Dön
nuriyeugur Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1442
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Tem 2009 Saat 11:24
ama ben de saçımı boyattım ve hiçkimseye danışmadan.çünkü saç boyasıyla sütün pek alakası olduğunu sanmıyorum.saç boyası kana mı geçiyor yani.yok artık daha neler. kızım 2,5 aylık. hamilelik süresince ne saç kestirebildim ne de boyatabildim.artık sıkılmıştım.değişiklik iyi geldi. 2 gün oldu boyatalı sütümle ilgili problem yaşamadım.sonuçta boyayı iyice saç dibine uygulamıyorlar.biraz geriden boyuyorlar yani benim kuaförüm öyle yaptı.
Yukarı Dön
AtaDenizim Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1286
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Tem 2009 Saat 12:06
ben bir yaşına geldiğinde boya yaptırmıştım bir sıkıntı da olmadı ama doğal olarak düşününce yaptırmazsak iyi ama insan kendini o aralar çok fena hissediyor
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Tem 2009 Saat 12:25
Bende saçlarımı boyattım.hamilelik döneminde boyatmadım ama emzirdikten sonra boyattım saçlarımı.kanıtlanmış bir zararının olmadığını biliyorum bu konuda kesin birşey denilmiyor.yakın zamanda gene boyatacam bakalım.bak şimdi düşünüyorum acaba ne renk yaptırayım benUnhappyDisapproveLOL
Yukarı Dön
nuriyeugur Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1442
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Tem 2009 Saat 12:44
artık olan oldu yaptırdım bile. hiç zararı olacağı aklıma gelmediği için araştırmadım önceden. sadece kokusu rahatsız edebilir çocuğu onun dışında bir zaraı olacağını sanmıyorum.
Ben buğday tenliyim saçımın 2-3 ton açığından sarımsı bir renkte gölge yaptırdım.ama beğenmedim.önce civciv gibi sarı yaptılar dedim naptınız bu renk bana hiç gittimi dedim.sonra koyulaştırdılar.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.