Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum sonrası yaşananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - süt yapan yiyecekler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

süt yapan yiyecekler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1617181920 60>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cuttanusa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cuttanusa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nis 2008 Saat 15:34
merhaba ben 1ay öne doğum yaptım.okuduğum kadarıyla içimizde en tecrubelı sızsınız.ben sutumun çok olduğuna ınanıyorum hatta 1ayda nerdeyse 1.5kılo aldı ama oğlum sureklı benı emmek ıstıyo bu yuzden ev halkı mama desteği yapmamda ısrarlı.sutumun yetıp yetmedığını belkı gerçekten anlayamıyorumdur.nasıl anlayabılırım
Yukarı Dön
HaYaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Gece Bekçisi

Puanlar: 3525
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HaYaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nis 2008 Saat 15:41
canım sakın mama verme hatasına düşme. bebekler sürekli emmek istiyo benim oğlumda öyleydi ve bende doymuyo diye mama verdim şimdi mamasız durduramıyorum çocuğu. benim bebeğim 1 kg. almıştı ve doktor sütün yetmese bu kiloyu almaz dedi. senin bebiş maşallah 1,5 kg aldıysa sütün çok iyi yarıyordur bence. yinede emin olmak için doktoruna danışabilirsin bence.Clown
Yukarı Dön
bengisu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1598
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bengisu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nis 2008 Saat 15:42
canım bebeğin günde altı ve daha fazla kaka yapıyorsa sei emerken rahat bi şekilde uykuya dalabiliyorsa sütün yetiyordur telaşlanmaClown ve sakın mama verme etrafın dediklerine pek kulak asma beni de onlar çökertmişti zatenDisapprove bol bol su iç rezene çayı iç yeşillik ye az şekerli hoşaf falan iç eczanelerde süt  çayı satılıyor  istersen bakabilirsinClown
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cuttanusa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nis 2008 Saat 19:01
bengısu ve hayal çok teşekkur edrım.ben mama vermeyı hiç istemıyorum evdekıler laf edıncekı senın çocuğun aç çocuğunu sevıyosan mama ver mecbur kaldım verdım ama çok ağlamıştım çok sağolun ya artık ne olursa olsun vermıcem ama ben çocuğumu sahıplenemıyorum sahıplenıp hayır vermıcem dedığım an bana ve hatta çocuğa tavır alınacağını bılıyorum.işim zor ya
Yukarı Dön
HaYaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Gece Bekçisi

Puanlar: 3525
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HaYaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2008 Saat 01:49

Disapprove

Düzenleyen HaYaL - 10 Nis 2008 Saat 03:21
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cuttanusa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2008 Saat 11:17

Düzenleyen cuttanusa - 08 Nis 2008 Saat 12:59
Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2008 Saat 12:03
Allah yardımcın olsun arkadaşım...
İnşallah bebeğini kimsenin müdahalesi olmadan, annelik içgüdülerinle ve doğadaki gerçek mucize olan sütünle büyütebilirsin...
Yukarı Dön
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 9455
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2008 Saat 22:25
Arkadaşlar...Sütüm çok azalmıştı,buradan sizinle paylaşmıştım...

Moralimi yüksek tutmak için,sütüm ün olduğunu tekrarladım içimden.Bebeğim emerkende onu hissettim,çekerken sütümün aktığını hayal ettim damarlarımdan...Bol sıvı alıyorum minimum 3 maximum 6 litre...

Ama dün ilginç bişey oldu,akşam leblebi yedim ve gece göğsüm taş gibiydi emzirdiğim hale 2 saatte 1 sütüm aktı,2 kez göğüs pedi değiştirdim.Bugünde yedim,aynen devamThumbs%20Uppaylaşmak istedim
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1617181920 60>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.