Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğlence / Hobi / Sanat > Moda, Güzellik ve Diyet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: İstenmeyen Tüylere Limon TUz Karışım
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuİstenmeyen Tüylere Limon TUz Karışım

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 891011>
Yazar
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haz 2009 Saat 12:18
Şu karışımı deneyeniniz olmadımı yaaLOLLOLLOLYasmin banada çare bul hayrınaLOLLOLhoş elin ilacı olsa kendi başına sürermiş,ama sen maaşallah kel değilsin öyle anladımben diyomki,keşke saçlarımda istenmeyen tüğler kadar sağlan olsaydı
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
SELİN2 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4427
Tesekkür: 2784
%100
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Tem 2009 Saat 18:29
valla deneyıp olumlu sonuç alan soylesın hayrına TongueLOLLOLLOL

Düzenleyen SELİN2 - 29 Nis 2010 Saat 20:05

suzi Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Gönderilenler: 15308
Tesekkür: 5345
%100
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2009 Saat 10:59
Orjinalini yazan: emine

Şu karışımı deneyeniniz olmadımı yaaLOLLOLLOLYasmin banada çare bul hayrınaLOLLOLhoş elin ilacı olsa kendi başına sürermiş,ama sen maaşallah kel değilsin öyle anladımben diyomki,keşke saçlarımda istenmeyen tüğler kadar sağlan olsaydı
Emoşum,denedim denedim bacım.Geçen ay koltukaltına denemiştim acımadı.Ama dün genel olarak uyguladım çok çok acıdı vallahi..Tabi benim cildim hassas birazCryCryBazı yerler kızarık kaldı.Bakalım 1 ay sonra bu acıya deyecekmi?1 kere denemeyle de olmazWinkWink
vildan Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Gönderilenler: 225
Tesekkür: 380
%100
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ağu 2009 Saat 16:33
bende karınca yumurtası yağı aldım denemek istiyorum ama hamilelere zarar verirmi bilmiyorum limon ve tuzu daha öncede duymuştum zararı olmaz herhalde deniycem mutlaka

kucağımda olacağın günü sabırsızlıkla,
kocaman bir özlemle,
sonsuz bir mutlulukla bekliyorum :)
yargemnurefe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 8
Tesekkür: 11
%100
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ağu 2009 Saat 01:42

denemeye deger zorda degılmısLOL

ceviz_ağacı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 3
Tesekkür: 0
%0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağu 2009 Saat 15:41
Tongue Arkadaşlar, karınca yumurtası yağlarının hiçbiri sağlık bakanlığı onaylı değilmiş. İçinde başka böcek larvları ve kimbilir daha neler mevcut...Televizyonlar da bu yağların ülkemize kaçak girdiğini yayınladı.Hala kullanmayı isteyen var mı bilemiyorum. Ayrıca biraz araştırınca nerede, nasıl üretildiği,hangi testlerden geçtiği ,sağlığa uygun mu değil mi, olduğu bilinebilen bir sürü tüy dökücü ürün var.Gerektiği gibi kullandıktan sonra, oldukça da işe yarıyor.Bırakın bu sağlık skandalının peşinden koşmayı!!!!Lamp 
focus Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Gönderilenler: 205
Tesekkür: 234
%100
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eyl 2009 Saat 17:22
karınca yumurtası yağı kremi markası gutto kullanıyodum bide baktım geçen hafta haberlerde..dolandırıcılıkçetesi çökertildi diye maliyeti 1tl olan bu kremler üzerinde tavsiye edilen satı fiyatı 29,500.ve içn de yağmur ormanlardın da yaşayan bi böceğin larvalarından olusan bi krem yapıp koymuşlar hatta üzerinde sağlık bakanşığı onayı bile var...kandırıldım paracıklarımda gitti zaten bi işede yaramadı
www.leziznimetler.blogcu.com   
Kritik verenler: meryem,
vildan Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Gönderilenler: 225
Tesekkür: 380
%100
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Eyl 2009 Saat 11:57
ben limonu denedim arkadaşlar karınca yumurtası yağı hamilelikte çok sakıncalıymış zaten orjinalini bulmakda çok zor tarlalardan gidin kendiniz bulup sürün diyor internette ama nerden bilelim karınca yumurtası nasıl olur
ilk kez kullandım limonu epilasyondan sonra 3-4 gün sürdüm tuzla karıştırıp iyice ovdum çok aşırı yakmıyor çok kaşıntı yaptı bende bilmem bana mı öyle geldi çok zayıf çıktı tüyler çok ince gerçekten bir kaç ay sonra iyice görürüm herhalde etkisini

kucağımda olacağın günü sabırsızlıkla,
kocaman bir özlemle,
sonsuz bir mutlulukla bekliyorum :)
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 891011>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2011 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.