Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum sonrası yaşananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - sezeryan sonrası ağrılar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konusezeryan sonrası ağrılar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
zelos Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4208
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 May 2009 Saat 15:46
nurıyecım senle dogumlarımız  bır kac gun arayla oldu canım bende 15. gunumdeyım dıkıslerım ve karnımın etlerı hala agrıyor.kabuklanma meselesıne gelınce ben krem fılan kullanmadım ama bu kabuk dedıgınız dıkısın kendı  kabugu degılmı hanı yaralar kabuk baglar ya ıste onun gıbı  dıkıs cızgısı uzerınde resmen kabuk var bendede kavlattıgımda kıpkırmızı derım dıkıs ızı gorunuyor

sımdı bazı  dıkısler bır hafta sonra alınıyor bazıları alınmıyor  belkıde bu kabuk olayı ondandır ben bır hafta sonra aldırmıstım dıkısımı sonra arada acılma oldu  batekon surduk tekrar kapğattık

Yukarı Dön
nuriyeugur Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1442
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 May 2009 Saat 17:29
senin normal dikiş mi oldu.benim estetik dikiş yani yapıştırma olduğu için dikiş filan aldırmadım.ama yaranın kendi kabuğu değil benimki kremden kaynaklanıyo.doktoruma danıştım artık kremi sürme dedi. kabuklar dökülüyo yavaş yavaş.ağrım da sürüyo zaman zaman.ne yapalım katlanıyoruz.bazılarının ağrıları 10 yıl sonra bile devam ediyor.umarım öyle bişey yaşamayız.teyzemin kızının oğlu 10 yaşında ve dikişleri hala ağrı yapıyo.özellikle üşüttüğü ve iş yaptığı zamanlar ağrıları felaket oluyo. Allah bize o kadar yaşatmasın inşallah.
Yukarı Dön
ahsen Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 530
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 May 2009 Saat 22:50
mehaba canım bende sezaryenle doğum yaptım bir yıl olucak nerdeyse bir ayda toparlanmıştım ben dr kan hapı ve ağrı kesici vermişti 10 gün falan kullanmıştım ilaçlarım bitince sonra arada ağrı kesici aldım dr bebeğe bi zarar olucak ilaç değil demişti bende arada almıştım hem bebekte rahatlıyodu ama öyle kabuk falan olmamıştı.
Yukarı Dön
_bilge_ Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2081
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haz 2009 Saat 10:58

canım benim normal dikişle oldu sezaryanım. dikişlerim alınana kadar çok canım yandı ama dikişler alındıktan sonra rahatladım. mümkün olduğu kadar elleme hatta bakma. çünkü ben baktıkça kurcaladım kurcaladıkça canım yandı. şimdi hiçbi problem yok ama 2 ay boyunca çok huzursuz etmişti beni. geçmiş olsun

bi gün herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek !!!... Ödemeyi yaptıysanız bu mesajı dikkate almayınız
Yukarı Dön
helinim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 53
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haz 2009 Saat 23:07
valla bilgecim okurken bile içim bir hoş oldu ya Confused  Dead iyi cesaret valla kurçalamışsın ben bakarken bile içim bir hoş oluyor şimdi deaklımageldikçe huylanıyorum dikişlerim alınana kadar belli belirsiz bir sızı oluyordu daha doğrusu aklıma geldikçe ağrıyordu dikişlerim alındıktan sonra öyle aman amanbir ağrım olmadı  kızım daha iki buçuk aylıktı annemlerde mevlit yapılacaktı camları sildim evi dip bucak temizledim koltukları itip çektim ama ağrım olmadı hatta annem kızar diye ondan gizli çektim Big smile koltukları gerçi yerler parke olduğu için kolayca kayıyordu neyse hiç ağrım olmadı  aslında biraz oldu o da benim küçük cadı emerken ille de dikişlerimi tekmeleyecek Tongue
nuriyecim yakında ağrı mağrı hiç bir şey kalmaz bir bakarsın  minik kuzunla hoplayıp zıplamaya başlamışsın  KizBebek
can yoldaşım canım kızım
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2009 Saat 10:33
gerçekten mi inşallah canım.sanki hep böyle kalcak gibi geliyo bana
Yukarı Dön
edam Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3172
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2009 Saat 11:44
canım çok mu ağrıların nuriyecim?

........CANIM YAVRULARIM......
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2009 Saat 13:54
yok canım ya çok değil de ben biraz nazlıyımdır. öyle ağrılara filan gelemiyorum galiba. Allaha şükür ilk zamanlara göre bunları ağrıdan saymıyorum.işlerimi yapabiliyorum temizlik yemek... alışverişe bile gittik kızımla...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 19>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.