Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sünnet
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuSünnet

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4345
Mesajın Direkt Linki Konu: Sünnet
    Gönderim Zamanı: 03 Haz 2009 Saat 16:11
Arkadaşlar,oğlunu sünnet ettirenlerle burdan bilgi alışverişinde bulunalım istedim.Sünneti nasıl yaptırdınız?Genel anestezi mi yoksa nasıl?Bide dikişsiz yapan varmış o nasıl oluyor bilginiz var mı?Ben Arda'yı köye göndermeden yaptırmaı düşünüyorum.Gerçi bana kalsa geçen sene Arda hariketlenmeden 7 aylıkken yaprıracaktım ama sakalım yokki sözüm geçsinLOLLOLLOLŞimdi tutsunlar oğlanı masada bakyım nasıl tutacaklar.LOLLOLLOLLOLpatronumun yeğeni oğlunu genel anesteziyle sünnet ettirmiş(8 aylık)Hiç problem yaşamamışlar.Dr un ismini aldım bende o doktora yaptıracağım.Genel anestezi biraz korkutuyor beni.Başka bi yolu yok mu yawwwConfused
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2009 Saat 16:13
Birde çişe sünnetten sonramı alıştırsam diye düşünmeden edemiyorum.PigOfffff hadi yardım edinnSupermen
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
münevver Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge
forumun tatlı cadısı-iki prensin annesi

Puanlar: 5123
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2009 Saat 16:14
yeşim bizim hastanedeki çocuk cerrahi uzmanı var  sünnet konusunda  cok ıyı..ameliyathanede yapıyolar hafif anestezi veriyolar cocukta perişan olmuyo..ben tavsiye ederim canım ...
Yukarı Dön
münevver Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2009 Saat 16:16
Orjinalini yazan: yeşim yeşim Yazdı:

Birde çişe sünnetten sonramı alıştırsam diye düşünmeden edemiyorum.PigOfffff hadi yardım edinnSupermen

bence  şimdi ettirceksen  sünnetten sonra  alıştırman daha iyi olur..ama biraz ara vermek lazım sünnetten 15-20 gün sonra baslarsın..
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2009 Saat 16:18
Orjinalini yazan: sabrina sabrina Yazdı:

yeşim bizim hastanedeki çocuk cerrahi uzmanı var  sünnet konusunda  cok ıyı..ameliyathanede yapıyolar hafif anestezi veriyolar cocukta perişan olmuyo..ben tavsiye ederim canım ...
Genç bi Dr dimi hımmmm tanıyorum ardayı kabızlıktan götürmüştüm.Bana Rize eğitim ve araştırma hast. Zafer beyi önerdilerEmbarrassed
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
münevver Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2009 Saat 19:26
evet genç bi doktor..bizim arkadaslar hep ona yaptırdılar..

sen istediğine yaptır ki içine sinsin..
Yukarı Dön
burcu Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Çınar'ın annesi, Forumun neşesi

Puanlar: 8349
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2009 Saat 23:06
yeşim doktorumuz bize pipisinin ucu kızarık diye sünnet önerdi daha doğrusu yönlendirdi.. abimin cerrah bir arkadaşı var etfalde.. o yanıma gel ürolog arkadaşa göstrelim dedi.. ben de gittim o durumda dahi önermedi sünneti.. hem aradan çıksın istiyordum ama ben çocuğuma bile yaptırmadım dedi. 7-9 yaşlar arası olsun.. en sağlıklısı doğduğu hafta ve 7 yaşından sonradır dedi.. cerrah olan arkadaş da zaten yaptırma şimdi, ileri yaşlarda daha temiz iş çıkar demişti.. ya söyliyim dedim sana daBig smile
ömrüm, bebeğim, Çınar'ım

Yukarı Dön
gülay Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2145
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haz 2009 Saat 00:43
yeşimcim biz ömeri 15 gün önce yaptırdık   genel anestezi aldık çünkü fıtıkta vardı  ikisini beraber yaptılar  çok iyi geçti hiç acı hisettmedi  şimdiye kadar çok güzel geçti ama ömerde 7 yaşına girmek üzre tam zamanı dedi dr, bence sana çok erken ya iyice küçükken yaptırcanız dedi dr. ya 7 yaşında
canım dikişsiz sünneti dr.lar pek önermiyolar bende araştırdım  kanlı canlısı en iyisi dedi dr.hiç düşünme canım şimdi sünnetler çok çabuk iyelişiyor  biz hiç bi sorun yaşamadık  inşalh sende yaşamazsın hayırlısı  olsun canımm ama genel anestezi öneririm hi bi acı hissetmiyolar en azından ömer öyleydi canımSmile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.