Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Çalışan anneler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - çok mutsuzum işe başladım
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuçok mutsuzum işe başladım

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 22>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nuriyeugur Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1442
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2009 Saat 12:17
sibelim yapma böyle.bak sen üzüldükçe süt de azalıyor.kendini toparlamalısın.bebeğin emin ellerde gerçekten.anne sıcaklığı başka ama herşey bebklerimizin en iyi durumda olması için. ben de 2 ay sonra başlıycam.tedirginim.senin böyle üzüldüğünü görünce daha fena oldum.
Yukarı Dön
şevvalim Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1081
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2009 Saat 12:17
ayyy canım yaaa saçmalama tugbacım üzülme üzüntüden sütün gelmez .herşiey onlar için hayatıım.evet haklısın ama yapacak bişey yoksa da üzülmeeee.inan daha iyi olacak. 
Yukarı Dön
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2009 Saat 12:43
herşey onların iyiliği için sibel inşaallah kısa zamanda alışırsınız bu düzene allah kolaylıklar versin ne denir başka çok zordur eminim
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
küçük kanaryam Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

minik mercimeğim yaramaz oğlum :)

Puanlar: 9404
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2009 Saat 12:53
inşallah toparlanıcam inşallahhhh Dead
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!
zeynepim ve pınarım iki gerçek dostlarım...
Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2009 Saat 13:31
Orjinalini yazan: küçük kanaryam küçük kanaryam Yazdı:

sağol canım..

az önce sütümü sağdım bugün iki göğsümden anca 100ml çıktı Cry 
zaten sol taraftan en fazla sağarken 30 ml çıkardı sağ göğsümden 130 ml falan çıkardı bugün hiç bişi çıkmadı...

sabahta bir gram bişi çıkmadı....Tongue

üzülmemem gereeekkkTongueTongueTongueCryCry

Canım ben 1 koca sene süt sağdım. Bu işin uzmanı sayılırım. Birincisi eğer imkanın varsa elektrikli ve güçlü bir makine al. İkinci sağarken: "Aha 3 damla, aha 5 damla " diye diye sağma. Bebeğini düşün, sütünün çok bol olduğunu düşün. Kendini bebeğini emzirir gibi düşün. Şırıl şırıl akan dereleri düşün.LOL Valla hepsi işe yarıyor. Birinci şart moralin  yerinde olacak canım. Bir de sağa sağa alışıyorsun. O yüzden ilk başlarda az süt gelmesi normal. sakin panik yapma. Akşamları bol bol emzir bebişini.Smile
Yukarı Dön
küçük kanaryam Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

minik mercimeğim yaramaz oğlum :)

Puanlar: 9404
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2009 Saat 13:51
duygu sağol canım bol bol sağma işlemleri yaptım elektrikli ile evde çok güzel 130 ml çıkardı tekinden... bugün ne olduysa hepiciği gitti... mede...a aldım elektrikli aslında çok memnunum 5 dk içinde geliyo 130 ml ama diyom ya stres üzüntü mafediyo insanı.. inşallah düzene girecek... inşallah....
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!
zeynepim ve pınarım iki gerçek dostlarım...
Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2009 Saat 14:47
Sen beni dinle şırıl şırıl akan dereleri düşünLOL

Canım tabi biraz da üzüntüden azalmış. Kendini sıkma, yorma.. Artar hiç merak etme. Sen hele önce moralini artır da. Çikolata ye meselaSmile Bol su iç. Bebeğin için moralini yüksek tutmalısınThumbs Up
Yukarı Dön
oykunaz Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2414
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2009 Saat 15:55
canım bende 5 ay boyunca sütümü sağarak verdim. iş yerinde biraz zor oluo bol bol emzirir gibi sağ. sibelcim çok zor biliyorum bende öyküm 5 aylıkken çalışmaya başladım. ilk 1-2 ay ok zorlandım. çok ağladım.. burda sizlerle çok paylaştım.ama sonra inan düzene girecek.. herşey yavrularımız için.. şimdi mesela öykü artık büyüdü banada hep beni sevmio annemi çok sevio bana gelmek istemio derdim şimdi ise.. eve girdiğim zaman peşimden ayrılmıo varsa yoksa annesi babası. çalışan annelerin çocukları ister istemez belli bir süre bocalıyor ama dedim ya büyüdükçe herşey düzene ve yoluna giriyor..sen sadece yavrunu düşün..ne şanslısınki yarım gün çalışıp yanında olacaksın uyuycak uyanacak yanındasın :) bizde burdayız kendine hiç sıkıntı yapıp başını ağrıtma..eve gidince enerjini yavruna sakla :)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 22>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.