Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Uzmanlarımız > F. Erkin Ültanır (Bebeğinize ürün satın alırken...)
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: hangi ateş ölçeri alayım?
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumhangi ateş ölçeri alayım?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3286
Tesekkür: 3430
%100
  Alıntı PinarTN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hangi ateş ölçeri alayım?
    Gönderim Zamanı: 28 Ağu 2009 Saat 09:28

Kulaktan ölçen ateç ölçer almak istiyorum ama pek çok marka ve çeşit var. Hangisini tavsiye edersini?

Not:Arama yaptım ama konu bulamadım. Aynı konudan daha önce açıldıysa kusura bakmayın.
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
erkinu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Gönderilenler: 376
Tesekkür: 792
%100
  Alıntı erkinu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağu 2009 Saat 23:17
Merhabalar,

Ateş ölçerlerle ilgili bir topic vardı, linki buraya asıyorum. Daha fazla bilgi isterseniz yardımcı olmaya çalışacağım.

Sevgiler,

Erkin ÜLTANIR

Kritik verenler: küçük kanaryam,
PinarTN Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Gönderilenler: 3286
Tesekkür: 3430
%100
  Alıntı PinarTN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ağu 2009 Saat 15:00
Teşekkür ederim
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2011 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.