Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - çocuklar için resimli denenmiş kitap önerileri
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuçocuklar için resimli denenmiş kitap önerileri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 910111213 48>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
burcu Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Çınar'ın annesi, Forumun neşesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 8349
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kas 2009 Saat 23:13
Meryem, Nazlı ellerinize sağlık kızlar.. çok güzel kitaplar gerçekten.. ayrıca Meryem Kibarcık serisi hoşuma gittiThumbs Up
son zamanlarda davranış kazandırma, karakter eğitim kitapları tercihimiz.. çünkü gerçekten çocuklar kendilerine yakın karakterleri örnek alıyorlar ve buna bayılıyorlar.. bunlara takmış durumdayım şimdiLOL
ömrüm, bebeğim, Çınar'ım

Yukarı Dön
burcu Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kas 2009 Saat 23:16
ama kesinlikle Tübitak yayınlarına odaklanmış durumdayım. istanbuldayken annemin durumundan dolayı(hasta ziyaretleri malum.. annemde kırık çoookLOLLOL) çok gezme fırsatım olmadı.. yoksa bulunurdu tabi bir şekilde.. fuar ihtimalim zaten hiç olmadıUnhappyUnhappy ama şu sıra çorluya gideceğim. D&R var orda.. internetten de baktım tübitak çocuk'u rahatça bulurum orda.. girmişken de kesin kaptırırım kendimi yaa. bakçaz artıkLOLLOL
ömrüm, bebeğim, Çınar'ım

Yukarı Dön
burcu Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kas 2009 Saat 23:17
Orjinalini yazan: bilgeakgun bilgeakgun Yazdı:

Burcucum fuarda epsilon yayınlarına uğradım ayı Bozo lardan almak için,ama yayından kaldırmışlar,internetten de aradım fakat bulamadım,çocuklar için inanılmaz seçenekler alternatifler var,insan hangisini alacağını şaşırıyor,şaşırmışken aldım yine LOL
Bilge ağzım açık kaldı valla.. öyle bir dizinin yayından kalkması..ShockedShocked
Ben de kesin D&R da şaşıracağım.. biri beni durdurmalı.. kitap gördüm mü tutamıyorum kendimi.. bu arada birkaç tane aldım gene istanbuldan bir ara resim çekerim
ömrüm, bebeğim, Çınar'ım

Yukarı Dön
burcu Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kas 2009 Saat 23:18
ayy mesajlarım çok taksit taksit oldu öyleee.. çok pardonnnEmbarrassedEmbarrassed
ömrüm, bebeğim, Çınar'ım

Yukarı Dön
bilgeakgun Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

hepimiz hilalcigiz:)

Puanlar: 1971
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kas 2009 Saat 09:09
Orjinalini yazan: burcu burcu Yazdı:

Orjinalini yazan: bilgeakgun bilgeakgun Yazdı:

Burcucum fuarda epsilon yayınlarına uğradım ayı Bozo lardan almak için,ama yayından kaldırmışlar,internetten de aradım fakat bulamadım,çocuklar için inanılmaz seçenekler alternatifler var,insan hangisini alacağını şaşırıyor,şaşırmışken aldım yine LOL
Bilge ağzım açık kaldı valla.. öyle bir dizinin yayından kalkması..ShockedShocked
Ben de kesin D&R da şaşıracağım.. biri beni durdurmalı.. kitap gördüm mü tutamıyorum kendimi.. bu arada birkaç tane aldım gene istanbuldan bir ara resim çekerim

Burcucum geçen hafta da D&R ın internet sitesinden sipariş vermiştim kitap,bazı sitelerde bulamadığım kitaplar orda vardı,hem de kargo ücreti 3,5 ve de %15-20 indirimli orda da,bence sen D&R a gir gez alacaklarını listele,sonrada internetten sipariş ver,aldığım hikaye kitaplarının içinde çok güzel mesajlar var,girince bir bak mutlaka...
Bay Bay Bezim -bezini bırakmak istemeyen bir çocuğun kısa hikayesi
Köstebek Kuki-Arkadaşlarına kötü davrandığı için yanlız kalan ve hatasını anlayan köstebeğin hikayesi
Uç uç böceği bonbon- Kardeşi olacak bonbon un sevincini anlatırken çocuklara yeşil yaprakları koparmamasını öğütleyebiliriz.
Nina ya Kardeş Geliyor-Bu da kardeşi olacağı için kabuslarıyla baş etmeye çalışan Nina nın Öyküsü,
sanmayın ki kardeş konusunu empoze etmeye çalışıyorum,sadece resimleri çok güzel olduğu için aldımLOL
Koyun Russell -Uyuyamayan koyun Russell i çok güzel resimlerle anlatmış,bakarken ben bile çok güldüm
Uyuyamıyor musun Küçük Ayı-adından da anlaşılacağı üzere
Ay a Yolculuk-çizimleriyle hikayesiyle Ozan ın çok sevdiği hikaye kitaplarından oldu,içindede Aydede var nasılolsa,
bunlardan Russell,uçuç böceği bonbon ve Ay a yolculuk en sevdiği kitapları oldu Ozan ın.. 

daha var aldığım ama özellikle bunlara bakmanızı tavsiye ederim...

Düzenleyen bilgeakgun - 06 Kas 2009 Saat 12:26
Yukarı Dön
burcu Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kas 2009 Saat 22:43
geç gördüm mesajı Bilgecim.. çünkü gittim bugün ve aldım bir sürü kitap. ancak çok yorgunum daha kitapları inceleme fırsatım olmadı.. çıkarmadım da çınara.. önce ben bir göz atayım sonra fotoları çeker sizi bilgilendiririm ve çınara çıkartırım, tabi tek tek.. kıymetli olmaz yoksaBig smile

meryeeemmm deneylerle bilimi bulamadımUnhappy sen beni mail yoluyla bir görüversenEmbarrassedEmbarrassed
ömrüm, bebeğim, Çınar'ım

Yukarı Dön
burcu Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kas 2009 Saat 00:08
Orjinalini yazan: burcu burcu Yazdı:

Cemile serisi.. Kaknus yayınevi... Karakter Eğitimi

adı üstünde işte Cemile uyumak istemiyor... Çınar da uyumak istemiyor yaaLOLLOL bunu yeni aldım beğendim.. diğer serisinden de bazılarını düşünebilirim.. 4 liraya aldım.. zamanında uyumak istemeyen Cemile oyun oynarken uyuyup kalıyor yerde, üşüyor falan.. sonra uykuya itiraz eden kendi küçük ayıcığına da tembihlerde bulunuyor. uyu bak sonra  yerde uyur kalısın üşüsün diye.. vs...

arkadaşlar bu serinin 2 kitabı eltimde varmış.. Cemile çişini altına yapıyor ve Cemile kötü söz söylüyor.. kendisi hemen kaldırmış.. birinde arkadaşları altına çiş yapan cemileyle çok fazla dalga geçiyormuş.. diğerinde de salak falan diyormuş annesi söylememesini tembihleyince ama ben söylemek istiyorum gidip banyoda söyleyebilir miyim diyormuş. annesi de söyleyebilrsin yalnızken falan diyormuş.. ayy böyle bodoslama yazdım daLOLLOL kısaca yaramaz, bilginiz olsunWink
ömrüm, bebeğim, Çınar'ım

Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kas 2009 Saat 00:11
gerçekten süper bi karakter eğitimi yapıyormuş kitap
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 910111213 48>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.