Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Uzmanlarımız > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: ballı limonlu su
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumballı limonlu su

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 127
Tesekkür: 10
%100
Mesajın Direkt Linki Konu: ballı limonlu su
    Gönderim Zamanı: 24 Eki 2009 Saat 17:55
Hocam yazılarınızı yakından takip ediyorum birkaç yazınızda öksürük için ballı limonlu su önermişsiniz.Benim kızım 3 aylık yaklaşık 4 gündür öksürüyor.Doktora gittik kan ve idrar tahlili yaptı viral bir enfeksiyon olduğunu söyledi.Tahlil sonuçlarına bakınca antibiyotik kullanmaya gerek olmadığını söyledi. Ben kızıma ballı limonlu suyu limonata kıvamında yapıp 4-5 çay kaşığı içirdim benim size sorum 3 aylık bir bebek için 4-5 çay kaşığı yeterlimidir ?daha fazla verebilirmiyim.Açıkcası kızımda çok severek içti. 
BELİNAY
Kritik verenler: hülya,
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Aktif Durum: Aktif
Gönderilenler: 33552
Tesekkür: 25154
%100
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eki 2009 Saat 18:10
Yeterlidir, fazla tatlı gıdalara alışmasını istemeyiz.Öksürdüğü zamanlar ver. Fazla verirsen (bir fincan veya fazlasını), meme almayabilir.  
Kritik verenler: hülya, küçük kanaryam,
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2011 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.