Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Uzmanlarımız > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Alerji & Cilt & Saç
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: Dilde döküntü
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumDilde döküntü

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Tesekkür: 0
%0
Mesajın Direkt Linki Konu: Dilde döküntü
    Gönderim Zamanı: 27 Eki 2009 Saat 12:15
Merhaba
9 aylık kızım boğaz enfeksiyonu geçirdi, kulaklarınada yayılması sebebiyle doktorumuz penilisinli antibiyotik verdi (klamoks) 5gün sonra kızımın dilinin üstünde siyahlık olduğunu gördüm, sanki birşeyle boyanmış gibi, 1gün sonra doktora götürdüm, ilaçtan olabileceğini ve ilacı kesmemizi, 1-2 günde azalması gerektiğini söyledi. 3gün geçmesine rağmen azalma yok. Geçmeyince endişe duymaya başladım, ciddi birşey olabilir mi, birkaç gün daha beklemeli miyim, ilaçların etkisi ne kadar sürede geçer, başka birşey olabilir mi, yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar...
eseymen
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Aktif Durum: Aktif
Gönderilenler: 37286
Tesekkür: 32419
%100
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eki 2009 Saat 19:47

Bazı kimselerde, dil üzerinde siyah bir pigmentasyon, hatta tüylü bir görünüm bile olabiliyor. Kafayı takmayın, bir zararı yok...

Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2011 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.