Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Günlük yaşam hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - YÜN YATAK NASIL YIKANIR-ACİL FİKİR VERİN BANA
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

YÜN YATAK NASIL YIKANIR-ACİL FİKİR VERİN BANA

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
dvrzener Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dvrzener Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: YÜN YATAK NASIL YIKANIR-ACİL FİKİR VERİN BANA
    Gönderim Zamanı: 26 Şub 2022 Saat 20:12
Benim de en büyük dertlerimden biri yatak temizliği resmen. Bunun üstüne temizlik takıntım da eklenince saatlerimi bir yatağın temizlenmesine vermek zorunda kalıyorum resmen. Çünkü temizledikçe temizliyorum ve hiçbir zaman memnun kalamıyorum.
Yukarı Dön
Yüncü hüseyin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Yüncü hüseyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şub 2017 Saat 21:00
Merhaba arkadaşlar malum yün yıkamayla ilgili sorunlar yaşıyorsunuz çözüm ve ipek gibi olmak şartıyla yapmış oldugum temizlik maddesi bende mevcut bulundugum ilçe hanımlari gayet memmun mükemmel sonuç 
Nefesim gülüm
Yukarı Dön
masalsı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı masalsı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 May 2015 Saat 20:06
yün yatağı boşalt güzelce sıkı dokulu bir yastık kılıfı gibi ağzı kapanacak bir torbaya makinen alacak kadar koy uygun proğram da yıka sonra kurut ya didikle yada sopayla güzelce kabaracak şekilde döv doldur oh mis gibi olur Smile
DERTLER TASALAR BU HAYATTA Kİ SINAV ALLAHA SIĞIN HER ZAMAN
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtappp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2011 Saat 23:44
Orjinalini yazan: zehra zehra Yazdı:

benim kayıvalide de vardır kuş tüyü yastık banada vermişti ben annemin evinde yünden başka bişey görmediğim ve bilmediğin için geri iade ettimLOL ama eltim  ve kayınvalidem yıkıyolardı makine . bir kılıfla değil üst üste bir iki kılıf takıp  yıkadıklarını duydum başka ayrıntı bilmiyorum  istersen kayınvalideme sorabilirim ama
bende hep yüne alışığım ama kuş tüyüde bi başka rahat oluyo topu topu 3 tane olan yastığın 2si bende vermiyorum LOLLOL yıkama işinide kayınvalideme yıkcam anlaşılan o
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtappp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2011 Saat 23:41
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Mehtap kuş tüğünü yıkamak bana pek mantıklı gelmedi,tüğler sudan çıkmış tavuk gibi olurLOLbir daha normale döneceğini sanmam,hem en kaliteli kuş tüğü yastıktan bile tüğler sivrilip dışarı çıkıyorsa makinadada çıkacaktır ve makinanın içlerine gidip makinayı bozar..
benimde aklıma yün daha riskli girer birbirine ama tüye bişey olmaz diye geliyodu LOLLOL makinaya kaçıcağiysa hiç gelmedi çok saolun  yaa cidden
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtappp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2011 Saat 23:39
Orjinalini yazan: Gamze Gamze Yazdı:

kuru temizleyiciye ver derim Mehtap tecrübeyle sabittirLOLLOLLOL 

ilk seferinde yıkadım sıktırdım makinenin amortisörleri bozuldu değişti ikincisinde yine yıkadım ama bu sefer sıktırmadım bu seferde yastık küf koktu kokusu çıkmadı bir türlü atamadım da rahmetli annemin hediyesi kaldırdım keşke yıkamasaydım derim hep.... 
ayy gerçektenmi iyiki görmüşüm bu topiği ben direk atcaktım yoksa zaten makinamda yeni bide beşim başka yastıkdada yatmaz illa o kuş tüyü olcak çok saol canım vereyim kuru temizlemeye gitsin bari napiim yada kayınvalidemin ellerini öper LOLLOL
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

"Zeynep'in Annesi.. Nam-ı Diğer FASULYE"

Puanlar: 10949
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zehra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2011 Saat 19:04
benim kayıvalide de vardır kuş tüyü yastık banada vermişti ben annemin evinde yünden başka bişey görmediğim ve bilmediğin için geri iade ettimLOL ama eltim  ve kayınvalidem yıkıyolardı makine . bir kılıfla değil üst üste bir iki kılıf takıp  yıkadıklarını duydum başka ayrıntı bilmiyorum  istersen kayınvalideme sorabilirim ama
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2011 Saat 18:28
Mehtap kuş tüğünü yıkamak bana pek mantıklı gelmedi,tüğler sudan çıkmış tavuk gibi olurLOLbir daha normale döneceğini sanmam,hem en kaliteli kuş tüğü yastıktan bile tüğler sivrilip dışarı çıkıyorsa makinadada çıkacaktır ve makinanın içlerine gidip makinayı bozar..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.