Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Pogramınız ve siteniz bilgi dolu bir gemi gibi..
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuPogramınız ve siteniz bilgi dolu bir gemi gibi..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fewri Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 20
Mesajın Direkt Linki Konu: Pogramınız ve siteniz bilgi dolu bir gemi gibi..
    Gönderim Zamanı: 10 Kas 2007 Saat 02:16
Merhabalar. Ben site adresinizi bir dergide gördüm ve çok ilgimi çektiği için sık kullanılanlarıma ekledim. Sebebi bilgi dolu olmasıydı, fakat ilgilenmeye pek vaktim olmamştı..
Fakat bi gün TV programınıza denk geldim. Programınızdan bilgi, eğitim, samimiyet, paylaşım fışkırıyor.. Bundan o kadar memnun oldum ki; program saatiniz geldiğinde ne işim olursa olsun nerede olursam olayım kaçırmamaya çalışıyorum. Programınızın bağımlılarındanım :)
Programınız o kadar içten, o kadar sevgi dolu, o kadar bilgi dolu ki, insan ayrılamıyor başından.
Ekranlarda toplumu, bireyleri uçuruma sürükleyen bir sürü programın olduğu şu zamanda ilaç gibi geldi programınız. Önünüzde saygıyla eğiliyorum gerçekten de içtenliğiniz ve bilgi dolu programınız en güzel ödülleri hakedecek derecede güzel.
Ben bir "Anne" değilim :) Fakat hayatta anne baba olmadan eğitiminin alınması gereken en önemli konu belkide.. [Gerçi ara ara pogramlarınızda sadece anneler babalar izliyormuş gibi bazı söylemleriniz olsadaBig%20smileBen memnunum halimden..]
Bütün yakın çevreme sizlerden bahsediyorum.. Gönüllü elçilik bir nevi.. Biliyorum ki geniş bir kitleye sesleniyorsunuz! Fakat umudum daha genişletmeniz bu kitleyi.. Umarım bu bilgi dolu, sevgi sevgi dolu, içtenlik dolu, paylaşım dolu programınız yıllar boyu sürer.. Söz bizler bıkmadan usanmadan izleyeceğizWink

Sizi saygı  ve sevgimle selamlıyorum.
Eğitim gönüllüsü, "Anne Olunca Anladım" izleyicisi..Clown

Düzenleyen fewri - 10 Kas 2007 Saat 02:21
Çekirdekten Çınara iyi nesiller..
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Kas 2007 Saat 06:12
cok guzel yazmissiniz

Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Kas 2007 Saat 13:06
Yazan arkadaşımıza çok teşekkürler.  Ruhunuza sağlık. Ben de katılıyorum yazdıklarına ve paylaşım isteyen herkesin aktif moral düzeltme servisleriyle bu siteye bayılıyorummmmm...ClownTongue
Yukarı Dön
ifakat Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
"Yağmurun annesi... Çıtır pare mod"

Puanlar: 11323
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2007 Saat 01:11

bencede mükemmel bir site herşeyi ile çok güzel anlatmış hülya hanım tv de formdada arkadaşlar çok güzel bilgi aktarımı var ben formları sevmezdim ama artık seviyorum kuruculara tekrar tekrar teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

Öyle bir kul hakkım varki benden alınan... ALLAH'ım yarına bırakır ama ,yanına bırakmaz ASLA...!!!
Yukarı Dön
ekin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 118
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Kas 2007 Saat 13:45
Orjinalini yazan: fewri fewri Yazdı:

Merhabalar. Ben site adresinizi bir dergide gördüm ve çok ilgimi çektiği için sık kullanılanlarıma ekledim. Sebebi bilgi dolu olmasıydı, fakat ilgilenmeye pek vaktim olmamştı..
Fakat bi gün TV programınıza denk geldim. Programınızdan bilgi, eğitim, samimiyet, paylaşım fışkırıyor.. Bundan o kadar memnun oldum ki; program saatiniz geldiğinde ne işim olursa olsun nerede olursam olayım kaçırmamaya çalışıyorum. Programınızın bağımlılarındanım :)
Programınız o kadar içten, o kadar sevgi dolu, o kadar bilgi dolu ki, insan ayrılamıyor başından.
Ekranlarda toplumu, bireyleri uçuruma sürükleyen bir sürü programın olduğu şu zamanda ilaç gibi geldi programınız. Önünüzde saygıyla eğiliyorum gerçekten de içtenliğiniz ve bilgi dolu programınız en güzel ödülleri hakedecek derecede güzel.
Ben bir "Anne" değilim :) Fakat hayatta anne baba olmadan eğitiminin alınması gereken en önemli konu belkide.. [Gerçi ara ara pogramlarınızda sadece anneler babalar izliyormuş gibi bazı söylemleriniz olsadaBig%20smileBen memnunum halimden..]
Bütün yakın çevreme sizlerden bahsediyorum.. Gönüllü elçilik bir nevi.. Biliyorum ki geniş bir kitleye sesleniyorsunuz! Fakat umudum daha genişletmeniz bu kitleyi.. Umarım bu bilgi dolu, sevgi sevgi dolu, içtenlik dolu, paylaşım dolu programınız yıllar boyu sürer.. Söz bizler bıkmadan usanmadan izleyeceğizWink

Sizi saygı  ve sevgimle selamlıyorum.
Eğitim gönüllüsü, "Anne Olunca Anladım" izleyicisi..Clown

kız fewri ne güzel yazmışsın aynen katılıyorum sana  Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Yukarı Dön
ekin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 118
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Kas 2007 Saat 13:47
ifakat'ın dediği gibi Hülya Hanım'ın anlatımı o kadar güzel ki anlaşılmayan konu kalmıyor...
tebrikler Hülya Hanım....   ClapClap
Yukarı Dön
Siddartha Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Söylesem tesiri yok...

Puanlar: 2821
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Kas 2007 Saat 17:10

Beğenileriniz için çok teşekkür ederiz. Verilen bunca emeğinin boşa gitmediğini gördüğünde insan sahiden de çok mutlu oluyor...

Yukarı Dön
fewri Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 20
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Kas 2007 Saat 23:03
Düşüncelerime ortak olmanız beni memnun etti gerçektende. Hepinize çok teşekkürler. iyi paylaşımlar.Embarrassed
Çekirdekten Çınara iyi nesiller..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.