Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Okul Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - KREŞ DENEYİMLERİ VE GÖRÜŞLERİ
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KREŞ DENEYİMLERİ VE GÖRÜŞLERİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 9>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
FİNCAN34 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 871
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı FİNCAN34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2010 Saat 10:17
sagol hulyacım evet ınş altından kalkar bıraz agır egıtımlerı ama alabıldıgı alsınlar tazeler şimdı zehır gıbıler inş verımlı olur
Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 9316
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hülya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2010 Saat 10:19
Orjinalini yazan: FİNCAN34 FİNCAN34 Yazdı:

sagol hulyacım evet ınş altından kalkar bıraz agır egıtımlerı ama alabıldıgı alsınlar tazeler şimdı zehır gıbıler inş verımlı olur
Canım 0-7 yaş arası çocukların en iyi öğrenme kabiliyetlerin olduğu dönemmiş
inşallah iyi olacak prensesin için.
Yukarı Dön
FİNCAN34 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 871
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı FİNCAN34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2010 Saat 10:21
inş hepımız ıçin olsun emek verıyoruz
Yukarı Dön
SELİN2 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4231
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SELİN2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2010 Saat 11:14

bu topık guzel olmuş hulyacım teşekkurler  gunluk bılgı vermelerı gerçekten çok guzelmıişş

burdada ar kreş ama bızım kızı almıyolar  bende gıdıp sınıf ogretmenıyle konuşmayı düşünuyorum belkı faydası olur
4 .5 yaşındakılerı alıyorlarmışş  uyum açısından
bakalım selinı alacaklarmıDisapprove

Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hülya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2010 Saat 11:46
Orjinalini yazan: SELİN2 SELİN2 Yazdı:

bu topık guzel olmuş hulyacım teşekkurler  gunluk bılgı vermelerı gerçekten çok guzelmıişş

burdada ar kreş ama bızım kızı almıyolar  bende gıdıp sınıf ogretmenıyle konuşmayı düşünuyorum belkı faydası olur
4 .5 yaşındakılerı alıyorlarmışş  uyum açısından
bakalım selinı alacaklarmıDisapprove
ne demek canım hepimizin zamanla görüceği bir dönem kreş ve anaokulu dönemi

kaç yaşından itibaren alıyorlar ordaki kreşler zekiye
Yukarı Dön
SELİN2 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4231
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SELİN2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2010 Saat 12:01

4.ıle 5 ve 6 dedıler ama çogunluk kaç yaşında bılmıyorum  ayrı sınıf yok zaten o kadar çocukta yokturUnhappyUnhappyortamı falanda gıdıp gormedım bılmıorum zaten sureklı olmasada haftada ıkı gun falan gıtse yeter dıyorum

Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hülya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2010 Saat 12:17
Orjinalini yazan: SELİN2 SELİN2 Yazdı:

4.ıle 5 ve 6 dedıler ama çogunluk kaç yaşında bılmıyorum  ayrı sınıf yok zaten o kadar çocukta yokturUnhappyUnhappyortamı falanda gıdıp gormedım bılmıorum zaten sureklı olmasada haftada ıkı gun falan gıtse yeter dıyorum

Az çocuk varsa 3 yaşıra almaları gerek aslnda
Bu kreş dimi canım ilköğretim okullarının alt dönem kreşleri değil dediğin yer
Yukarı Dön
demrem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3224
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı demrem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2010 Saat 12:43
kızlar kreslerın adını yazsanız olmazmı cunku bırıne referans olabılır belkı
zekıye kızını neden almıyorlar anlamadım. kres ozelmı devletmı
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 9>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.