Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diğer Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - OĞLUM 1 YAŞINDA YÜRÜMÜYOR
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumOĞLUM 1 YAŞINDA YÜRÜMÜYOR

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
papatyam13 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 186
Mesajın Direkt Linki Konu: OĞLUM 1 YAŞINDA YÜRÜMÜYOR
    Gönderim Zamanı: 26 Eki 2010 Saat 11:49
hocam merhaba!daha önce yazmıştım size oğlum 1 yaşını 10 gün geçti.ne emekliyor ne yürüyorConfusedsiz en son ne zaman dktr gördü bir şey olsa anlaşılır demiştiniz.ben de aşıya gidince genel bir muayene yaptırdım dktr çok güzel muayene etti ve fizyolojik bir problem görmediğini söyledi.16  17 aya kadar bekleyebiliriz dedi ve balık yağı içeren vitaminler tavsiye etti.
hocam bir de benim oğlum sonbaharda doğduğu için   5-6 ay güneş görmedi bu kemik gelişimini olumsuz etkilemiş midr?
1  yaş ölçümleri nasıl:boy:76
                                  kilo:9650
oğlum 36 haftayı doldurmadan doğdu doğum kilosu:2600
ÇOOOOOOK TEŞEKKÜRLER HOCAM....
- üzerinde Pek çok Meyveler Bulunan Bir Dalı, Meyvalar Aşağı Doğru çeker. Meyvasız Bir Dalın Ucu Ise, Servi Ağacı Gibi Havada Olur.
Yukarı Dön
papatyam13 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 186
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eki 2010 Saat 12:00
hocam çok özürdilerim son bir şey.oğlumun 1 aydır geniz akıntısı var hırıltı şeklinde serum fiz.yeterli gelmiyo geceleri emmekte zorlanıyor burnu tıkanıyor böyle olunca sinirlenip ağlıyor sık sık
ne olur bir çare söyleyin
- üzerinde Pek çok Meyveler Bulunan Bir Dalı, Meyvalar Aşağı Doğru çeker. Meyvasız Bir Dalın Ucu Ise, Servi Ağacı Gibi Havada Olur.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eki 2010 Saat 11:51
1 ampul Dvit3 iğnesini, İÇİRİN. (Bir defalık) ... Nezlesi için, eğer serum fiz. 10'ar damla yaptığınız halde açılmıyorsa, İliadin ped. damla günde 2x2 şer damla her iki burun deliğine (3 gün) damlatın. Birde yastık veya başucuna 2 damla "Cold-mix" damlatın.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.