Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Kulak & Burun & Boğaz & Göz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Neolur bir care! (Gözler)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumNeolur bir care! (Gözler)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
SiBSeR Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 20
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ara 2010 Saat 17:03
Kizim iki gün önce 21 Aylik oldu.
Bütün acilar üzerime yigilirken sen bana verilen en büyük hediyesin Rüyam...
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ara 2010 Saat 11:34
Kilosu iyi, boyu uzun olduğundan zayıf gösteriyor. Önemli değil, bilakis iyi bir şey..
Yukarı Dön
SiBSeR Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2010 Saat 16:29
Hocam tekrar doktora gittik asisi vardi doktor gözlerini görünce Antibiyotik yazdi bende cok kizdim bir ayi gecti devamli gidiyorum göz doktorlarina, cocuk doktoruna ancami akliniza geldi diye.. Augmentin antibyiotik verdi günde iki kez 5ml, 7 gün boyunca. Kulaklarda fln bisi yok birde Gentax kremini tekrar verdi. Gecmiyor bir türlü ya, sarimsagi hergün günde iki üc kez yaptim. Siskinlikler üc tanesi indi acildi yani yara gibiler simdi pisligi hep akiyor, ama birtanesi sol gözünde asagida davul gibi oldu resmen. :(((
Yukarı Dön
SiBSeR Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ara 2010 Saat 04:06
Unutmadan hocam Sarimsagi ücgündür kullanmiyorum cünki gözlerindeki arpaciklar acildi sadece birtanesi haric ve cok agrir diye sarimsak sürmedim. Simdiye kadar hic agridigiin söylemiyordu ama acildigindan beri arpaciklar elleyip aciyor diyor :(

Hocam size bir sorum daha var , kizimin bukadar cok hastalanmasi dogumda bana 

"Streptokokken,, teshisi konuldu ve kizimla bana bir hafta boyunca antibiyotik verildi. Yani kizima surup seklinde bana ise igne vuruldu günde iki kez... Streptokokken sadece bir bakteri oldugunu biliyorum ama nasil olustugunu ve nasil bir zarari oldugunu bilmiyorum!! Sezeryan dogum yaptim, arastirdigim kadariyla bebege zaten normal dogumla geciyormus. Ama kizima ginede antibiyotik verdiler! Sezeryan olmasinin sebebi 12saat sancidan sonra Kizimin kalp atislarinin yavaslamasiydi bunlada bir alakasi olabilirmi??

BÜTÜN CEVAPLARINIZ ICIN COK TESEKKÜR EDERIM...

Düzenleyen SiBSeR - 16 Ara 2010 Saat 04:15
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ara 2010 Saat 11:22
Doğumla ilgisi yok.
Yukarı Dön
SiBSeR Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 01:28
Merhabalar hocam, kizim öksürmeye basladi,arpaciklarda bir gelisme yok halen ayni. Yarin doktorda randevumuz var eger bu msji erken okursaniz ne olur cvp yazarmisiniz.
Tasindigimiz 4aydan beri kizimin her 2.hafta baska bir hastalik gecirmesinin sebebi ne olabilir? Ev temizligine,insan temasina,soguklarda her 2.gün hava aldirmaya,sicak havalarda ise hergün.yemegine,ögunlerine cok dikkat ediyor ve özen gösteriyorum. Oyuncaklarini her hafta yikamaya basladim acaba tozlaniyo ondanmi diye. Yarin doktora gittigimizde kan testi yaptiralim mi yada su 4ay icinde gecirilen simdiki öksürükle beraber 8hastaligin sebeplerini nsl ögrenebiliriz?eski evimizde 1,5yasina kdr ordaydik 1kere fln rahatsizlanmisti. Ha birde su yari uzanarak biberon,21 aylik kizim,bi problem yaratirmi kulak infektion vs?
Cok caresiz kaldik,beterin beteri var ama gözlerimizin önünde uyarken inlemesi,ayna karsina gecip gözlerini elleyip anne bu ne yada aciyo demesi bizi mahvediyor.
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 14:56
Bilemiyorum, muayene etmeden söylemek zor. Bakalım bu sefer ne diyecekler.
Yukarı Dön
SiBSeR Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 22:40
Hastaneye gönderdiler Hocam, ameliyat icin Subata termin almamiz gerekiyormus! 1,5aydan fazla oldugu ve halen bir degisiklik olmadigi icin Ameliyt mecburmus. Tam Narkoz :((( Baska bir caresi yok mu ya ? Simdi öksürüyor ve burnu akiyor. Biraz önce burun damlasi verdim Otrivine, her damla verdigimde kustugu gibi simdide kustu ve rahat uyuyor suan!! 

Doktora kan tahlili icin sordum ve cok sk hastalanmasi vs. ilk önce gözler sonra diger sorunlar dedi. Kan tahlilini nasilsa hastanede ameliyattan önce yapicaklar dedi ama o bugün ameliyt oluruz diye düsünmüstü. Yarin hastaneden sonra tekrar gidip kan tahlili yapmasini istiycem...

Ameliyat olmalimi, baska bir caresi yokmu bunun ya :(((
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.