Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Sağlık
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ACİLLLL...böbrek taşı düşürürken ne yardımcı olur?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuACİLLLL...böbrek taşı düşürürken ne yardımcı olur?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
emre Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4077
Mesajın Direkt Linki Konu: ACİLLLL...böbrek taşı düşürürken ne yardımcı olur?
    Gönderim Zamanı: 11 Ara 2010 Saat 16:46
eşimde bu tedaviden kaçıyor...sağlık gibisi yok vala...hayatta herşeyden daha değerli... tabi yaşayan daha iyi anlar bunu...
eşimin ablası (görümce- elti karıştırıyorum) boğazında ağrı vardı..dr a gitti, orta kulak rahatsızlı demiş.. başka dr a gitti film çekildi.. beynin damarlarındaki kanda köpüklenme görünmüş... yani nerden nereye....

Yukarı Dön
oĞuZuMM Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2047
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ara 2010 Saat 16:36
evet canım kesinlikle bak herkes bi iyileştirme yöntemi sunuyor sağolsunlar..
ama hepsini de deneyemiyorsun ki işte... bir de 2 seans daha gidecek.böyle ağrı yapacağını bilseydim gider miydim diyor..ikinciye gitmek bile istemiyor,kaldıramam bu kadar ağrıyı tekrar diyeConfused
Yukarı Dön
emre Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ara 2010 Saat 16:25
acil şifalar dilerim canım... böbrek ağrısının verdiği acı sancı eşimden çok iyi bilirim... ama allahtan bi tedavisi, iyileşme yolu var en azından....allah daha beterinden korusun hepimziEmbarrassed

Yukarı Dön
oĞuZuMM Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ara 2010 Saat 16:13
dün gece acile götürdüler,sonrasında da bizde kaldı.doktor bi iğne yapmış.ama akşam 9dan sabah 10 buçuğa kadar tuvalete bile gitmedi.ara ara su içirmek için uyandırdık.ama çok kötü yaa allah dayanma gücü versin ne diyeyimmm doğum yapmak bile onun yanında halt işlemiş benceConfused
Yukarı Dön
oĞuZuMM Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ara 2010 Saat 16:11
kızlar hepinize teker teker teşekkürler...
kaynanam aktardan gilaboru'nun suyunu almış.aktar da tavsiye etmiş.günde 3 kere yemesini,bunu bitirince de avokado suyundan yapılan bir karışımı vereceğini söylemiş.çevreden de okadar şey söyleyen var ki.... kızcağız mide bulantısından doğru düzgün bişey yiyemiyor...hoş normalde de yemek yeme alışkanlığı yoktur.kilo alacam diye takıntısından yemek yemez,kahvaltı etmez...Confused
Yukarı Dön
demrem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3224
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ara 2010 Saat 09:23
eczaneden gliserin alın. ılık suya 4-5 damla glıserın ve bıkac damla lımon damlatın sureklı ıcın. hemen dusuruyor. gecmıs olsun esracım
Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Puanlar: 9243
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ara 2010 Saat 23:59
canım valla bende eniştemden biliyorum oda karpuzla düşürmüştü ama bulabilirmisiniz bu mevsimde bilmiyorum çok etkisi var düşürmesine dayanılacak bir sancı değil valla biliyorum bende çevremden acil şifalar dilerim

Düzenleyen Ayşegül - 10 Ara 2010 Saat 23:59

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
emre Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ara 2010 Saat 20:41
canım eşiminde aynı dertten sııntısı var... ama inan bana düşmesi için hiç bişey yapmıyor...
böbreğinde 3 tane taş göründü... daha yeni geçen gün bi tanesini düşürdü...kendiside inanamadı...

bizim duyduğumuzda... kesinlikle limon tüketilmemesi....  biz salatada limon yerine üzüm sirkesi kullanıyoruz artık.... birde her sabah aç karına 1 bardak suya 2 damla üzüm sirkesi damlatın ddiler...bi süre uyguladık... sonrada her ağrıdığında ağrı kesicilerle idare ettik...
şimdi 2 tane aş kaldı geriye... hakkımızda hayırlısı...
çok geçmiş olsun canım...allah yardımcısı olsunEmbarrassed
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.