Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Uzmanlarımız > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Düşmeler & Çarpmalar & Yaralanmalar ve Ortopedi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: Genize su kaçması hk.
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumGenize su kaçması hk.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 495
Tesekkür: 56
%100
  Alıntı keskine Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Genize su kaçması hk.
    Gönderim Zamanı: 26 Şub 2011 Saat 23:51
Merhaba Kadir Bey,
Kızımız 3 yaşında,
Bu Akşam küveti doldurduk sularla oynuyordu.Bir ara havlusunu almak için yan odaya geçiyordum.Kızım öksürdü.Düştü zannettim hemen yanına döndüm kızımın yüzü kıpkırmızı olmuştu.5-10 sn öyle kaldı sanki nefessiz gibi.Sorduğumda su yutmadım burnumdan girdi dedi.Yüzü suya girmiş,sanırım nefes aldı burnundan genzine su kaçmış.Bir kaç kere öksürdü geçti şu an herhangi bir hırıltı yada öksürük yok.Tehlikeli bir durum olurmu ilerde diye çok korktum.Ciğerine vs. su kaçmışmıdır diye.Birde suyunu banyo köpüğü bittiği için biraz bebe şampuanı ile köpürtmüştüm.Nefessiz durmuş olması sorun yaratmışmıdır? Allah korusun ama çok endişelendim.teşekkür ederim.Saygılarımla.
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 33471
Tesekkür: 24792
%100
  Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şub 2011 Saat 11:58
Zararsız atlatmış, merak etmeyin.. O yaşlarda çocuklar kendilerini kurtarabiliyor.. Tehlike daha küçük yaşlarda olanlarda..
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2011 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.