Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Sünnet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - HOCAM YARDIM LÜTFEN..PİŞİK SÜNNET
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumHOCAM YARDIM LÜTFEN..PİŞİK SÜNNET

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aslihan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 24
Mesajın Direkt Linki Konu: HOCAM YARDIM LÜTFEN..PİŞİK SÜNNET
    Gönderim Zamanı: 28 Şub 2011 Saat 13:34
HOCAM OĞLUM 23 AYLIK. GEÇEN AY ANTİBİYOTİK KULLANDIKTAN SONRA PİPİSİNİN ETRAFI PİŞİK OLDU.
VE ÇİŞİNİ YAPARKEN SÜREKLİ AĞLAMAYA BAŞLADI DOKTORA (ÇOCUKCERRAHINA) GÖTÜRDÜK. SÜNNET DERİSİNİN YAPIŞMIŞ OLDUĞUNU SÖLEDİ. İLAÇ OLARAK ANESTOL VE BEPANTENİ KARIŞTIRARAK SÜRMEMİZİ Bİ HAFTA ON GÜNE KADAR GEÇER DEDİ. DEDİĞİ GİBİ YAPTIK İYİLEŞME GÖRÜLDÜ İLACI KULLANMAYI BIRAKTIK. 3 GÜN DONRA YİNE AĞLAMAYA BAŞLADI İLACI SÜRMEYE DEVAM ETTİK HOCAM.
ŞUAN İSE İLACI KULLANMIYORUZ AMA OĞLUM BEZİ PİPİSİNE DEĞİNCE HEMEN OFF YAPIYO ACIYO DİYO.
EVDE GÜNDELİK EŞOFMANLARLA DURUYO RAHAT ETSİN DİYE. PANTOLON GİYİNCE FELAN DA ACIYO DEYİP AĞLIYO.. KUCAĞIMA OTURDUĞUNDA FALAN.. ACABA NEDEN OLABİLİR. O  DALA ÜROLOG MU ÇOCUK CERRAHIMI YOKSA GENEL CERRAH MI BAKIYO.. HOCAM NE YAPMALIYIM? NE OLUR YARDIMCI OLUN...
ASLIHAN
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mar 2011 Saat 09:47
Bir daha pipisi kızardığında, sabunlu sıcak su ile yıkayıp, 10 dak. kadar sıcak su içinde oturtun, hemen geçer. Normal pişik kreminizide muntazam kullanın..
Yukarı Dön
aslihan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 24
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mar 2011 Saat 15:42
hocam oğlum hala çişini yaparken pipisini tutup çok ağlıyor..
bize bezinide açtırmakta zorluk çıkarıyor.
suda öle oturuyo ama ellememizi istemiyor..
birde baktığımda uçtaki deride delik görünmüyor ucu kızarımsı ve yapışık gibi duruyo..
hocam ne yapmalıyım yaa..
o ağladıkça bende ağlıyorum çalışan anneyim.
sadece suda otuması ile geçer mi dyosunuz.

ASLIHAN
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mar 2011 Saat 13:28
Eğer ağrısı çok oluyorsa, "Anestol pomat" altını her açtığınızda sürün.. Ayrıca çok uzun süredir geçmedi ise, mantar yerleşmiş olabilir, aralarda "Nibulen" krem kullanın..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.