Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > İlköğretim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ÖZEL OKULLAR
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÖZEL OKULLAR

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ezel Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Bal EGE'nin Annesi Fethiyeli Mod

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 6410
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ezel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ÖZEL OKULLAR
    Gönderim Zamanı: 09 Mar 2011 Saat 11:44
Kızlar ben okulları dolaşmaya başladım. Sizinde fikriniz olsun diye okullar hakkındaki görüşlerimi paylaşmak istedim.  Sizinde fikirlerinizi almak isterim. Belki birbirimizin gözü olur göremediklerimizi görmekte yardımcı oluruz Smile

Özel Deniz Atı Okulları ( Kayışdağı) :  En çok önerilen okullardan biri. İlk yabancı dili Almanca. Kontenjanı şimdiden dolu...
Eyüpoğlu Koleji                               :  Merkez kampüste anaokulu yok. Anaokulları dağınık. Çocukların anaokulundaki arkadaşlarıyla ilkokula başlaması imkansız gibi.
BİLFEN Koleji (Çamlıca)                   :  Aynı şekilde hiçbir kampüsünde anaokulu yok. Üstünden yüksek gerilim hattı geçiyor. Sınıf mevcutları çok kalabalık.

SEVGİNİZ ADALETİNİZE, NEFRETİNİZ SAYGINIZA ENGEL OLMASIN....
Yukarı Dön
MELODİ Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 669
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MELODİ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2011 Saat 11:55

Smile

Düzenleyen MELODİ - 15 Nis 2013 Saat 19:03
Yukarı Dön
ezel Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ezel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2011 Saat 14:13
Hemen araştıracağım canım. Senin gözlemlediğin olumlu ve olumsuz taraflarını paylaşırsan çok sevinirim.
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2011 Saat 15:03
Tam anlamıyla çok bilğim yok ama Doğa koleji ve Alev okullarını da araştır derim...
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
iremis Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 118
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2011 Saat 21:53
hımm bırı doga mı dedıBig smile
Yukarı Dön
ezel Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ezel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Mar 2011 Saat 11:46
Ben Doğa koleji hakkında hiç iyi şeyler duymadım. Önünden bile geçmeyi düşünmüyorum açıkcası Smile Ama Alev okullarını araştıracağım.

Gezdiğim okullar arasında Doğuş grubu okulları var. Çok profesyönel bir okul bekledim görüşmeye giderken. yok yoktur diye düşündüm ama malesef. Yemekleri dışardan geliyor ne yedirdikleri belli değil. Yemekler günlükmü değilmi bilemiyorum. Sınıfta sadece bir öğretmen var yardımcı yok. Çocukların ihtiyacı olduğunda tuvalete götürmek için temizlikçiyi çağırıyorlarmış yada üzerini değiştirmek için ConfusedConfused Tuvaletleri falan çok kötü inanamadım.

Erdil Kolejini çok beğendim. Sınıfta 1 ana 2 yardımcı öğretmen var. Hepsi anaokulu öğretmeni. Sınıflar 12 kişi üstelik. Para kaygıları yok eğitime çok önem veriyorlar. Yemekleri hergün günlük taze mutfaklarında pişiyor. Büyük çocuklarla küçüklar karşılaşmasın diye yemekhanelerini bile ayrı tutmuşlar. Mutfakları, yemekhaneleri heryer tertemiz.

Daha gezeceğim okullar var. Hiçbiyeri atlamak istemiyorum. Sizinlede paylaşmaya devam edicem Smile
Yukarı Dön
iremis Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Mar 2011 Saat 19:23
Orjinalini yazan: ezel ezel Yazdı:

Ben Doğa koleji hakkında hiç iyi şeyler duymadım. Önünden bile geçmeyi düşünmüyorum açıkcası Smile Ama Alev okullarını araştıracağım.

Gezdiğim okullar arasında Doğuş grubu okulları var. Çok profesyönel bir okul bekledim görüşmeye giderken. yok yoktur diye düşündüm ama malesef. Yemekleri dışardan geliyor ne yedirdikleri belli değil. Yemekler günlükmü değilmi bilemiyorum. Sınıfta sadece bir öğretmen var yardımcı yok. Çocukların ihtiyacı olduğunda tuvalete götürmek için temizlikçiyi çağırıyorlarmış yada üzerini değiştirmek için ConfusedConfused Tuvaletleri falan çok kötü inanamadım.

Erdil Kolejini çok beğendim. Sınıfta 1 ana 2 yardımcı öğretmen var. Hepsi anaokulu öğretmeni. Sınıflar 12 kişi üstelik. Para kaygıları yok eğitime çok önem veriyorlar. Yemekleri hergün günlük taze mutfaklarında pişiyor. Büyük çocuklarla küçüklar karşılaşmasın diye yemekhanelerini bile ayrı tutmuşlar. Mutfakları, yemekhaneleri heryer tertemiz.

Daha gezeceğim okullar var. Hiçbiyeri atlamak istemiyorum. Sizinlede paylaşmaya devam edicem Smile
Yukarı Dön
iremis Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Mar 2011 Saat 19:26
hadı ya aslında ben goruslerın herkesegore farklı oldugunu dusunuyorum tamam doga hakkında olumsuz dusunende var ama cok memnun olanda var Shockedben mesele dogayı dusunenler arasındayım Unhappyduyumlarından bıras bahsedebılırmısın Stern Smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.