Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Kulak & Burun & Boğaz & Göz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - göz etrafında kırmızı noktalar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumgöz etrafında kırmızı noktalar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112770
Mesajın Direkt Linki Konu: göz etrafında kırmızı noktalar
    Gönderim Zamanı: 16 Mar 2011 Saat 10:15
Bu kadar uydurma ancak "tahsil" ile mümkündür.  O lekeler, tamamen kusmaya bağlı, yüzüne kan hücum etmesi ile olan, cilt altı kanamalardır.. Kendiliğinden 2-3 gün içinde geçecekler.
Yukarı Dön
PinarTN Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3271
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Mar 2011 Saat 11:19
hocam kızımın iki gündür özellikle geceleri 38,5 dereceye kadar zaman zaman ateşi oluyor. boğazı şiş ve kırmızı, öksürük yok ama burun tıkalı.geceleri inliyor.dil beyaz ama koku hissetmedim dün akşam çilek yedi. gece uyuduktan kısa bi r süre sonra kustu heosini.  bunlar yazılarınızdan okuduğum kadarıyla enfeksiyon belirtileri ama benim asıl endişem bu sabah uyanınca göz etrafında nokta halinde çok sayıda kırmızılıklar var. sağlık ocağında iltihap olmadığını ama enfeksiyon başlangıcı olduğunu, kırmızı lekelerin enfeksiyondan kaynaklandığını söyledi. pen-os ve otrivine verdi, bir de pedifen. siz ne dersiniz?

fotoda tam çıkmamış hocam. daha koyu renkte ve çok sayıda noktalar. fikir olsun diye eklemek istedim.

Düzenleyen PinarTN - 15 Mar 2011 Saat 13:05
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.