Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diğer Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Karnından ses gelıyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKarnından ses gelıyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
zeynepcemile Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

İlaç firması temsilcisi üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Tem 2011 Saat 22:54
Hocam Afyonda bitkiseldir demişsinizde.Aynı ürünü bizde kullanıyoruz beeğimizde.Bu cümlenizde ne demek istediniz şimdi.Aguline bilmediğinizden eksikliğinizi kapatmak için mi? Kendi doktorum ürünü kullanabilirsiniz diyor siz Afyonla kıyaslıyorsunuz bunun mantığını anlatırmısınız.Ne kadar doğru bir yaklaşım sergiliyorsunuz anlamadım huzursuz ettiniz beni.Bence bilmiyorsanız bu şekilde yorum yapmayın bizleride huzursuz etmeyin.Sizlerin doktor olarak arastırma yaparak bizleri aydınlatmanız lazım.
Medical park bahcelievler de cocuk doktoru hayri gözlükgiller bu ürünü yenidoğandan itibaren kullanıldığını söyledi ve sizin cevaplarinizdan rahatsız olduğumu ilettiğimde de meslektaşım ne demek istediğini algılayamadım dedi.Bence ben bir anne olarak bu durumu açıklamanızı beklıyorum.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113070
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Tem 2011 Saat 10:27
O ilacı bilmediğimi söyledim... Benim lafım, "bitkisel" lafına , ilaca değil... İlacın üstünü bir inceleyin, Ruhsatı "Sağlık Bakanlığından" mı, Tarım bakanlığındanmı??
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Tem 2011 Saat 13:20
Ben baktım hocam tarım bakanlıgına aıt bir ilaç

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
bilgeakgun Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

hepimiz hilalcigiz:)

Puanlar: 1971
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Tem 2011 Saat 13:29
Orjinalini yazan: zeynepcemile zeynepcemile Yazdı:

Hocam Afyonda bitkiseldir demişsinizde.Aynı ürünü bizde kullanıyoruz beeğimizde.Bu cümlenizde ne demek istediniz şimdi.Aguline bilmediğinizden eksikliğinizi kapatmak için mi? Kendi doktorum ürünü kullanabilirsiniz diyor siz Afyonla kıyaslıyorsunuz bunun mantığını anlatırmısınız.Ne kadar doğru bir yaklaşım sergiliyorsunuz anlamadım huzursuz ettiniz beni.Bence bilmiyorsanız bu şekilde yorum yapmayın bizleride huzursuz etmeyin.Sizlerin doktor olarak arastırma yaparak bizleri aydınlatmanız lazım.
Medical park bahcelievler de cocuk doktoru hayri gözlükgiller bu ürünü yenidoğandan itibaren kullanıldığını söyledi ve sizin cevaplarinizdan rahatsız olduğumu ilettiğimde de meslektaşım ne demek istediğini algılayamadım dedi.Bence ben bir anne olarak bu durumu açıklamanızı beklıyorum.
Kusura bakmayın modlar ama yazmadan duramadım,zeynepcemile eğer Kadir bey i takip ediyor olsaydın,ya da okuduğunu anlayabilecek duruma gelseydin Kadir Bey in burada bitkisel olan herşeye güvenmeyin ilaçlar ,hatta uyuşturucuların bile ana maddesi bitkidir demek istediğini anlardın,lütfen doktorumuza eleştiri bile yapacak olsanız bunun seviyesini belirlemek zorundasınız,sizi kınıyorum,burda gönüllü olarak bizlerin her zaman yanında olan Kadir Bey e bu şekilde cevap yazamazsınız....
Yukarı Dön
Siddartha Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Söylesem tesiri yok...

Puanlar: 2821
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Tem 2011 Saat 14:08
Orjinalini yazan: bilgeakgun bilgeakgun Yazdı:

Orjinalini yazan: zeynepcemile zeynepcemile Yazdı:

Kusura bakmayın modlar ama yazmadan duramadım,zeynepcemile eğer Kadir bey i takip ediyor olsaydın,ya da okuduğunu anlayabilecek duruma gelseydin Kadir Bey in burada bitkisel olan herşeye güvenmeyin ilaçlar ,hatta uyuşturucuların bile ana maddesi bitkidir demek istediğini anlardın,lütfen doktorumuza eleştiri bile yapacak olsanız bunun seviyesini belirlemek zorundasınız,sizi kınıyorum,burda gönüllü olarak bizlerin her zaman yanında olan Kadir Bey e bu şekilde cevap yazamazsınız....

Aynı fikirdeyim. Smile

Yine de zeynepcemile arkadaşımıza yüklenmeye gerek yok, boşverin. Kadir Bey'in dediğini anlayamamış. Smile
Yukarı Dön
elif2 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif
Puanlar: 350
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Tem 2011 Saat 14:18

Bende bilgeakgun arkadaşımızla aynı fikirdeyim,zeynepcemıle arkadaşımızı okuyunca şaşırdım ,kendisinin en başından mailerini okuyup tanıması gerekiyor doktorumuzu.

Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Tem 2011 Saat 16:59
Birileri yazmadan yazmayayım dedim eleştirmeden önce tanı demişler boşa dememişler

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
zeynepcemile Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

İlaç firması temsilcisi üye

Puanlar: 2
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Tem 2011 Saat 23:05
bu şurup şuan elimde duruyor eleştirieririm arkasındayım .Tarım bakanlığı yazıyor üstünde.Bitkisel bir şurubu nereden almaları gerekir bilmem ama sizden hariç herkes kullanıyor sanırım.O tanımlamanıza yönelik kesmiştim ama bugun incirli ethica hastanesine gittim doktor mehmet beye ürünü gösterdim guvenle kullana bilirsiniz dedi.Bence doktor olarak gönullu olabılırsınız ama bırazda arastırmacı olmanızı tavsıye ederım.Tamam kullanmayabılırsınız ama kullanan annelerı dusunerek tavsıye edın.Gunumuzda parayla recete yazan hekımlerıde duuyuyoruz acaba o sekıldemı yazıldı dıye terettut ettım ama ıkıncı hekımde aynı kelımeyı kullanınca rahatladım.Yınede bılgılerınız ıcın tesekkurler kımden bılgı alacagımı anladım bu anlamda.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.