Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diğer Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Karnından ses gelıyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKarnından ses gelıyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 13226
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Tem 2011 Saat 23:42
Bende sizin bu besin takviyesinin reklamını yaptığınızı düşünmeye başladım. Lütfen yazılanları okuyun ve cevabınızı ona göre yazın besin takviyelerini doktorların tek tek bilmeleri mümkün mü acaba ? Üslubunuz hiç hoş değil Lütfen araştırmaları siz yapın doktorumuzun kısıtlı zamanını zaten kabul etmeyeceğiniz cevaplar için harcamayın ki gerçekten ihtiyacı olan üyelerimiz faydalanabilsinler.
Yukarı Dön
zehraeroğlu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 250
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2011 Saat 02:21
zeynepcemile hanımın yazısını görünce inanın çok üzüldüm.kadir bey burda hiç bir mecburiyeti yokken sırf anneler bilinçlensin,çocuklarını daha sağlıklı yetiştirsin diye burda sabah akşam demeden defalarca aynı şekilde sorulmuş sorulara sabırla cevap veriyor...biz anneler zahmet edip eski formları okumadan sorular soruyoruz onları bile çoğu zaman yine yine yine cevaplıyor..
   kadir bey doktor olmaktan önce çok yüce yürekli bi insan..kızım kendisinin bi hastası ama hastası değilken bile,yani bizi hiç tanımadan önce bile telefonda kendisini arayıp danışmıştım ve kimolduğumu sormadan,hastası olmadığımızı umursamadan bana yardım etti.
burda bikaç formu vardır ki asla unutmam.annelerimizden biri çocuğunun yüksek çekerli çıktığını yazmış kadir bey de başka bi yerde testi yenileyin demiş..anne yenilemiş ve çocuğun şekeri normal...kadir bey cevap olarak "bende sizden cvp bekliyordum 2 gündür kafam takıldı inşallah bişey çıkmaz diye düşnüyordum"demiş..bir diğer formda anne wbc yaptırdım sonucu saat 4 de alıcam demiş.kadir bey "sonuçları yazın bana bekliyorum" diye cvp yazmış.hangi dr tanımadığı birinin sonuçları iin bekliyorum der ki..çocuklarımızın kendi dr ları bile yapmıyor bunu...bunu yapmak iiçin dr değil insan olmak lazım..bu ancak iyi niyet göstergesidir benim için.
kadir bey her bitkisel olan şeye güvenmeyin araştırın demek istemiş..falancada bitkiseldir ama zararlı olabilir demek istemiş..ben ilacı tanımıyorum ama siz araştırın iyice öyle verin demek istemiş
siz kadir bey i nasıl bir uslup ile eleştirmişsniz bi de onun size yazdığınız yazıya karşı verdiği cevaptaki usluba bakın..bana neler demiş diye düşünmeden hala sizi bilgilendirmeye çalışıyor.bence bi özür borçlusunuz kadir beye..
     kusurma bakmayın çok üzüldüm ve doldum yazıverdim..
Yukarı Dön
zehraeroğlu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 250
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2011 Saat 02:24
bu arada ilaçların tarım bakanlığı değil sağlık bakanlığından onaylı olması gerekiyor..o tarım bakanlığından onaylı bitkisel ilaçlardan birini kullandığım için tam 2.5 sene önce kronik ürtiker ve anjioödem hastalığına yakalandım..hala çekiyorum..bende bitkisel diye kananlarnadım:(
Yukarı Dön
beria Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 711
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2011 Saat 09:53

ben daha öte bir şey söyliim mi...

benim eşim doktor, ben bir şeye karar vermeden gelip bi'önce kadir beyin fikrini mutlaka alıyorum ya...hani çok ciddi sıkıntılarımız olmuyor  çok şükür, yada, arşivi mutlaka karıştırıyorum yani...

zeynepcemilenin sıkıntısı başka bence...ya üslup sorunu oldu, yada ordaki bizce gayet açık mesajı son damla olarak gördü....

şimdi ben zeynepcemileye ve onun gibi düşünen arkadaşlara şunu da hatırlatmak isterim; bizler çocukların iki ciyaklamasına yüreği yanan anneleriz, çare arararız, çarede ilk aklımıza gelen 'doktor' dur... seçenekleri eleyerek en son doktora götürmek nedense kullanmadığımız yöntem...çocuk neden ağlar? Sorusuna gazı var cevabını vermişsek, önce elimiz damlasına-ilacına gitmemeli...önce bi uğraş düzgün pozisyonda emzir, sütünü değerlendir, birkaç gaz çıkarma pozisyonu var onları dene, olmadı-enson ki bu çok çok zor durumda olmalı damlasını-ilacını ver... benim kadir beyin mesajlarından anladığım budur... anlamaktan öte, metodum budur artık...

unutmamalı ki, bize bu bitkisel diye dayatılan şeyler bir ticari ürün, adam bunu satmak zorunda, pazarlamada da en zayıf noktalardan vurulur insanlar... o kullanabilirsin diyen doktora da bu ilaç pazarlanıyor... :) ben daha ötesini yazmayayım, hipokrat yemini edenin karısı da yeminlidir....

muhabbetle efendim...Wink

hadd bildirmek değil haddimi bilmektir, amacım...
Yukarı Dön
omerim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 96
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2011 Saat 13:32
bu tur bitkisel ticari urunlerden ben de hep uzak duruyorum. yarin obur gun ciddi bir yan etkisi ciksa yasadigimiz uzuntuye cevaben alacagimiz olsa olsa "pardon" olur. ama birkac kisi "oo iyi urun, ustelik bitkisel" deyince iksir gibi atlaniyor ustune. pes. 

daha gecen yil gundemdeydi. "bitkisel" gaz ilaclarinin kansere sebep olabilecegi ile ilgili arastirma vardi. ama hemen kaydi gitti gundemden.

kadir hocam, bizlere her zaman hic de mecbur olmadiginiz halde zaman ve emek harcayarak ticari kaygilardan uzak bir sekilde en guvenilir metodlari tavsiye ettiginiz icin tekrar tesekkur ediyorum.

kadir kiymet bilmezler de varmis aramizda. kendileri bilirler...
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1711
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2011 Saat 17:02
kadir bey iyiki var ve iyiki bu siteye üye olup onun gibi bir doktor tanıyabildim ne yanlışlardan döndüm sayesinde söylesem inanmazsaınız öncelikle sonsuz teşekkürler
sağlık bakanlığının kendisi bile sadece sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullandırıyor ve dahada acısı suda... pedi... gibi ilaçlar daha gelişmiş ülkelerde yasak kadir beydede yasak tabi....
arkadaşımıza önceki mailleri itina ile okumasını dahada önemlisi anlamaya çalışmasını tavsiye ediyorum
Yukarı Dön
Siddartha Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Söylesem tesiri yok...

Puanlar: 2821
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Tem 2011 Saat 14:24
Merhaba,

Mod arkadaşlarımız gerekli açıklamayı yapacaklardır. Ben kısa bir ön bilgi vereyim. zeynepcemile nickli arkadaşımız ilaç firmasının temsilcisi çıktı. 1985 zonguldak doğumlu erkek arkadaşımızın üyeliği süresiz askıya alınmıştır.LOL

Söylediklerini ciddiye almamanız önemle rica olunur.

Herkesin bilgisine...
Yukarı Dön
Siddartha Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Söylesem tesiri yok...

Puanlar: 2821
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Tem 2011 Saat 14:33
Biraz daha devam edelim.

Ayrıca ismini zikrettiği iki doktorlar da organik ilişkisi olduğunu da öğrendik... Bu doktorların web sitelerini bile bu arkadaşımız yapmış. Zaten kendisi kadın değil, erkek... Fenerbahçeli... 2007 yılından beri de ismi lazım olmayan firmanın Avrupa Yakası Bölge Şefi... LOL

Yani bu sayfalarda söyledikleri tamamen sattığı ürünün reklamını yapmaktan ibarettir.

Üyeliğini silmememin sebebi de size ifşa edebilmek içindir.

Bütün bunları ortaya çıkartan sevgili modumuz Duygu'ya da çok ama çok teşekkürler... Clap
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.