Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kan pıhtılaşması sorunu olup doğum yapanlar varmı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kan pıhtılaşması sorunu olup doğum yapanlar varmı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Mucizem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Mucizem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kan pıhtılaşması sorunu olup doğum yapanlar varmı?
    Gönderim Zamanı: 16 Oca 2015 Saat 23:52

Yukarı Dön
Rumeysa77 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rumeysa77 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eki 2013 Saat 21:55
Merhaba ben yeni uye oldum... hamileliginizin hyirla sonuclanmasini diliyorum.. Benim de iki dusugum var .. pihtilasma sorunu oldugu anlasildi..ancak ben ikince gebeligimde doktora pihtilasma testi yaptirmak istedigimi soyledim.. doktor bunun gebeiken olamiyacagini soylemisti,, siz gebe iken nasil anladiniz pihtilasma sorunu oldugunu?
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtappp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nis 2013 Saat 21:42
Orjinalini yazan: sirinmelek sirinmelek Yazdı:

Merhaba bende bebegimi 8haftalikken kan pihtalasmasi yuzunden itirdim.dunyam yikildi.zaten o gin doktora gittiyimde 10haftalikdi gebeliyim.sag kasigimda 3gun arka arkasina sancilarim vardi doktorumu aradim gottim.kontrola giderken kurtaj olub dondum evee.meyer bebegimin kalbi 2hafta once durmus.ben bilmemisim.doktor kanima zihirlenme vermedigi icin sukr etti.ve kurtajdan donra bana ksn pihtalasmasinin oldugunu soyledi.artik kurtaj olali 5ay oldu.genelde doktorlar 6ay sonra hamile kalina bilir diyorlar.hem saglik hemde vucudun yeniden kendini toparlamasi icin.
ilk gebeliğimde aynı şeyleri yaşadım 10 haftalık gebeliğim 8 haftalık bebeğim gelişmediği için 2 hafta karnımda bilmeden taşımışım kürtajla alında ve gebelik büyük olduğu için ve kürtajla alındığı için korunma süresi verildi bundan hariç 1 kez daha kürtaj oldum ondada hemen gebelik istenmedi ama kendiliğinden düşenlerde herhangi bi beklemeye gerek olmadığı söylendi duruma göre değişiyo yani :)
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtappp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nis 2013 Saat 21:38
Orjinalini yazan: meltert meltert Yazdı:

Orjinalini yazan: mehtappp mehtappp Yazdı:

anladım cnm.. peki hamileyken iğne kullandın mı? ücreti nasıl oluyor ve senin için zorluğu var mı?
evet gebeliğimi öğrendiğim anda kullanmaya başladım günlük iğnelerden herhangi bi zorluğu yok bana göre biraz acıyo ama o hiç gözüme gözükmedi yaşadıklarım sonrasında :) biz ssklıyız ve %20 sini veriyoduk galiba eşim ilgilendiği için aslında pek bilgim yok ama farklı bi durum olsa unutmazdım :))
şu anda çocuğun doğdu mu cnm yoksa hamile misin? :)
bir buçuk yaşında canım :)
Yukarı Dön
sirinmelek Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 0
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sirinmelek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nis 2013 Saat 20:35
Merhaba bende bebegimi 8haftalikken kan pihtalasmasi yuzunden itirdim.dunyam yikildi.zaten o gin doktora gittiyimde 10haftalikdi gebeliyim.sag kasigimda 3gun arka arkasina sancilarim vardi doktorumu aradim gottim.kontrola giderken kurtaj olub dondum evee.meyer bebegimin kalbi 2hafta once durmus.ben bilmemisim.doktor kanima zihirlenme vermedigi icin sukr etti.ve kurtajdan donra bana ksn pihtalasmasinin oldugunu soyledi.artik kurtaj olali 5ay oldu.genelde doktorlar 6ay sonra hamile kalina bilir diyorlar.hem saglik hemde vucudun yeniden kendini toparlamasi icin.
[URL=http://lilypie.com][/URL ]

Yukarı Dön
meltert Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı meltert Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2013 Saat 15:57
Orjinalini yazan: mehtappp mehtappp Yazdı:

anladım cnm.. peki hamileyken iğne kullandın mı? ücreti nasıl oluyor ve senin için zorluğu var mı?
evet gebeliğimi öğrendiğim anda kullanmaya başladım günlük iğnelerden herhangi bi zorluğu yok bana göre biraz acıyo ama o hiç gözüme gözükmedi yaşadıklarım sonrasında :) biz ssklıyız ve %20 sini veriyoduk galiba eşim ilgilendiği için aslında pek bilgim yok ama farklı bi durum olsa unutmazdım :))
Yukarı Dön
meltert Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı meltert Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2013 Saat 15:53
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtappp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Nis 2013 Saat 16:54

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.