Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğlence / Hobi / Sanat > Dekorasyon
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: buharlı temizleyici
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

buharlı temizleyici

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
Altın Üye
Altın Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3056
Tesekkür: 971
%100
  Alıntı oğuzkağan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: buharlı temizleyici
    Gönderim Zamanı: 02 Kas 2011 Saat 07:47
merhaba arkadaşlar
buharlı temizleyici almak istiyorum.tavsiye ettiğiniz var mı?kullanan annelerinde önerilerini bekliyorum
Kritik verenler: PinarTN, yasemin, sengul,
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
bilgeakgun Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge
hepimiz hilalcigiz:)

Gönderilenler: 1959
Tesekkür: 3595
%100
  Alıntı bilgeakgun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kas 2011 Saat 12:53

Merhaba

Bu konuda sana yardımcı olacak birini tanıyorum,Emineeeee kooooş uzmanlık alanın senin LOL
Kritik verenler: oğuzkağan,
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kas 2011 Saat 13:05
LOLLOLLOLLOL
Amaannnn aman bana buharlı temizlik demenTongue
Bence diğer topiğin linkini yapıştırmak lazım..
Birde sakın Fakirin hem süpürge hem vakumlu buhar makinasını almayındaAngrydaha hiç kullanmadım kazulet gibiDead
Nilgün1 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Gönderilenler: 6154
Tesekkür: 8044
%100
  Alıntı Nilgün1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kas 2011 Saat 13:08
Orjinalini yazan: bilgeakgun

Merhaba

Bu konuda sana yardımcı olacak birini tanıyorum,Emineeeee kooooş uzmanlık alanın senin LOL
Gözüm yolda,gönlüm, kulağım sendeydi, diğer topikte cevabını bekliyordumLOLLOL
Nilgün1 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

%100
  Alıntı Nilgün1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kas 2011 Saat 13:09
Orjinalini yazan: emine

LOLLOLLOLLOL
Amaannnn aman bana buharlı temizlik demenTongue
Bence diğer topiğin linkini yapıştırmak lazım..
Birde sakın Fakirin hem süpürge hem vakumlu buhar makinasını almayındaAngrydaha hiç kullanmadım kazulet gibiDead
Emineeee hayırlı olsun aldın mı? Nasıl kullanmadın mı? Sana tanıtıma gelenlerden mi yoksa?
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kas 2011 Saat 13:49
Nilgün deşme yaramıCryCryCry
Kocam olacak gitmiş kafasına göre almış,çok kızdım çok ağladım,hırsımdan hiç kullanmadım,benim istediğim öyle bişiy değildiCrybıktım valla nasıl kadınım ben hiçbişiy benim istediğim gibi olmuyo..
Bendeki aynı zamanda su filtreli süpürge,çok ağır,ve her kullanımda hop temizle kurula,bana pratik şey lazımdıAngrybuharını hiç kullanamadım çünkü saçma,süpürme aparatında delikler var buhar veriyo,sadece buhar veriyo,diğer buharlı temizleyicilerin ucuna bez takıyosun mesela siliyosun foşur foşur bu öyle değil,neymiş efendim buharı verip vakumluyomuş,ama ne halı temzleyebildim ne koltuk ne yerAngry
bilgeakgun Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge
hepimiz hilalcigiz:)

Gönderilenler: 1959
Tesekkür: 3595
%100
  Alıntı bilgeakgun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kas 2011 Saat 13:52
Orjinalini yazan: Nilgün1

Orjinalini yazan: bilgeakgun

Merhaba

Gözüm yolda,gönlüm, kulağım sendeydi, diğer topikte cevabını bekliyordumLOLLOL
Nilgüncüm hemen bakıyorum....
Nilgün1 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

%100
  Alıntı Nilgün1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kas 2011 Saat 14:26
Eminneee ne desen haklısın, işte bu nedenle sana birşey diyemiyorum,sadece üzülerek dinliyorum.
Sıra ile diyorsun,haklısın. İyi tarafından bakacağız mecburConfusedBen azıcık araştırdım, Fa..r bunların içinde en pahalı olanı. Ünsan şöyle düşünüyor; diğerlerine göre bu kadar fark var ise, artısı da çoktur. Kullanımı konusunda detaylı bilgi alsan yerinde mesela, ne bileyim servis çağır,belki içine siner, yanlış kullanıyorsundur,bir kolaylığı vardır. Çok heveslenmiştim hatta bunu alacaktım,en iyisi en pahalısıdır mantığı ileConfused

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2011 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.