Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > İlaçlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - festal  draje
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumfestal draje

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
eHc Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 22
Mesajın Direkt Linki Konu: festal draje
    Gönderim Zamanı: 18 Ara 2011 Saat 13:30
hocam öncelikle hoş geldiniz.benim kızım 3 yaşında ve yemesi içmesi iyi fakat top top kaka yapıyor.ama kilo alımı hiç yok denecek kadar  az. şu an 13 kilo boyuda 93 cm. hergün yumurtasını sütünü(fazlasıyla)tüketiyor. meyevesini sebze yemeğini etini her şeyi tüketiyor fakat kilo aldıramıyorum.festal draje ile ilgili mailinizi okudum bize de öneririmisiniz bir yan etkisi olurmu? ne gibi durumlarda kullanılıyor onu da söylerseniz çok sevinirim.teşekkür ederim....
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113070
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ara 2011 Saat 19:22
Avucla yutsaniz bir zarari olmaz. Denemek icin gunde 1 defa 1 drajeyi havanda ezip, 2-3 gun verin, faydasini gorurseniz devam edersiniz.
Yukarı Dön
eHc Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ara 2011 Saat 23:27
hocam bugün festal drajeyi aldım, fakat eczacı bunun çocuklar için uygun olmadığını söylemiş acaba ben yanlış mı aldım beyaz kutulu yeşil yazısı var. Festal N enterik draje yazıyor doğrumu? birde iki gündür süren ishalimiz var o geçtikten sonra  mı  başlayalım. sadece ishal ve çok aşırı iştahsızlık var hiç birşey yemek isyemiyor doktora götürmelimiyim.ateşi ve kusması yok  kilo kaybı yaşarmıyız  acaba çok korkuyorum. teşekür ederim.... 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2011 Saat 02:35
Eczacinin bir halt bildigi yok, siz benim dedigimi ishalden sonra bir deneyin. Tek basina ishal su kaybina sebep olamaz.
Yukarı Dön
EVREN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 58
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2011 Saat 10:45
hocam öncelikle hoş geldiniz tekrar sorularımıza cevap verebilceğinizi bilmek çok güzel
siz gibi bir doktor bulduğum için çok şanslıyımKizBebek
soruma geleyim hocam fetsal drajeyi bende kullanıyorum 1-2 hafta ara verdik ama yine devam edeceğim 
havanda ezerek veremedim yediği gıdaların tadı değişti almadı direk verdim tükürdü
kızıma suda eritip şurup gibi veriyorum suda erimesi içinde draje epeyce bekliyorum  sıvı olunca yutması kolay oluyor ve tüküremiyor
suda eritmemin bir sakıncası olur mu dediğiniz gibi havanda mı ezip vereyim
ilginize alakanıza çok teşekkürler hocam
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2011 Saat 18:28
Hayir, bir sakincasi olmaz, sadece sizinde belirttiginiz gibi, erimesi zaman aliyor.Cigneyerekte alabilirler.
Yukarı Dön
eHc Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ara 2011 Saat 23:50
hocam 1 haftadır drajeyi kullanıyoruz . kakasını normal yapıyor artık, kendisi bile top gibi yapmıyorum diyor.   ishalden dolayı yarım kiloya yakın kilo kaybımız olmuştu.şimdi tekrar 13 200gr. oldu. ne kadar süre bu drajeyi kullanmalıyım ve daha sonra tekrar başlamalımıyım?teşekkürler.....
Yukarı Dön
eHc Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ara 2011 Saat 23:52
hocam 1 haftadır drajeyi kullanıyoruz . kakasını normal yapıyor artık, kendisi bile top gibi yapmıyorum diyor.   ishalden dolayı yarım kiloya yakın kilo kaybımız olmuştu.şimdi tekrar 13 200gr. oldu. ne kadar süre bu drajeyi kullanmalıyım ve daha sonra tekrar başlamalımıyım?teşekkürler.....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.