Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - cle..ne(kan sulandırıcı iğne) kullananlar bakarmı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konucle..ne(kan sulandırıcı iğne) kullananlar bakarmı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 743
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şub 2012 Saat 21:00
bana kalsa sezeryan isterim ama doktorlar normal diyor. sezeryan olmam için özele gidip tonla para saymam lazım o da bende yok. bu durumda normal olacak.doğum anında aksilikler olursa sezeryan olacak. bi doktor kes doğumda cok kan kaybedersin hayatın tehlikeye girer diyor. diğer doktor bırakma bebeğinin hayatı tehlikeye girer diyor. 35 haftayım daha. normaldoğumda risk var zaten sezeryanda risk yok ama yapıyor işte devlet.
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Şub 2012 Saat 13:10
canım bilemiyorum valla karışık bi durum normal doğum yapılabiliyo onu biliyorum kendini ona hazırla  bu durumda ve bence bi drna inan derim artık hangisi içine sinerse ben son ayımda bebek hareketleri yavaş olduğu için erken doğum riskiyle geçirdim ama drm hiç iğne keselim heran doğabilir demedi sonuna kadar devam ettim kafanı karıştırma birini seç onu kendin için doğru kıl neticede rabbim ne isterse o oluyo ve her iki durumdada doğum yapabilirsin zaten drm hem çok dikkatliydi hemde beni bu rahatsızlığımdan ötürü hiç riskli hissettirmedi bide ben son ayda en az haftada 1 kez nst girdim ona göre hareket ettik gerçi bebek hareketleri azdı benim ama hayırlısı olsunhakkında eğer daha çok kafam karışır demezsen bi dr hada görün bakalım o ne söylüyo
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Şub 2012 Saat 15:28
gittiğim her doktor  birbirinden farklı şeyler söyledi ama artık tek doktora gitmeye karar verdim. o ne derse o.. Allah a emanet bebeğimde bende. tevekkül etmek lazım alacagımız nefes bittiyse ha normal ha sezeryan fark etmez.. benimde normal olacak inşallah, 37 de bakacak kanala girmişmi diye. şuan normale cok alışıgım :) sezeryan olursa üzülürüm gibime geliyor .. önceden de normal olmasın diye elimden geleni yaapıyordum ama hayırlısiki şekilde kabulüm. ben,de her hafta çagırdı artık doktor.38 39 da bırakrıız dedi iğneyi. devlette ztb deki doktoruma gitmeye karar verdim. Allah a emanetizz 

Düzenleyen yasemin - 01 Mar 2012 Saat 13:42
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Şub 2012 Saat 16:10
önemli olan karar vermek bence zaten bi yerde tevekkül etmek gerekiyo nasıl olsa sonuç değişmeyecek gidiş yoluda bize ait rabbim yardımcınız olsun Nuke
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mar 2012 Saat 10:28
ewet kararımı verdim çok şükür biraz geç oldu ama olsun Smile amin Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun. Nuke sağolasınApprove
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mar 2012 Saat 13:32
canım sonuç yaz olurmu merak ederim ben bu durumu gayet ii biliyorum ve aklım sende Wink
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mar 2012 Saat 14:14
tamam 4 haftam falankaldı sonuçları yazarım burdan :) bakalım ne olacak..
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mar 2012 Saat 14:17
gecmis olsun öncelikle........ yazilarinizda gördugunuz gibi devamli duzenleme yapiyoruz,baska bir siteye yazdiginizi buraya geliyor kopyaliyorsunuz ve oda rakip firmanin :)adinin cikmasina sebep oluyor canim.o yuzden biraz daha dikkatli olursan kopyalarken seviniriz,imza.forum moderatörleri:)

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.