Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Günlük yaşam hakkında > TV Programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Magazin Dünyasindan Haberler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuMagazin Dünyasindan Haberler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 6162636465 77>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9455
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2012 Saat 10:55

Nejat Uygur İsmi Caddede

Antalya Kemer Belediyesi, Nejat Uygur'un adını bir caddeye verip onu yaşarken ölümsüzleştirme kararı aldı. .

Haber: Nejat Uygur İsmi Caddede

Antalya Kemer Belediyesi, Nejat Uygur'un adını bir caddeye verip onu yaşarken ölümsüzleştirme kararı aldı.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2012 Saat 10:44

Ali Sunal İfade Verdi

Oyuncu Ali Sunal, şikayetçi olduğu bir konuda İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifade verdi..

Haber: Ali Sunal İfade Verdi

Merhum sanatçı Kemal Sunal'ın oğlu olan Ali Sunal, bir soysal paylaşım sitesinde boşanma süreciyle ilgili hakaret ve küfür içerikli tehdit mesajı aldığı gerekçesiyle İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulundu.

Şikayet dilekçesinde 5 farklı sahte isimden küfür ve hakaret içerikli tehdit mesaj aldığını belirten Sunal, şikayetiyle ilgili ifade vermek üzere İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Bilişim Suçları ile Mücadele Amirliği'ne geldi.

Avukatının da hazır bulunmasıyla şubede ifade veren Sunal, daha sonra emniyetten ayrıldı.

Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2012 Saat 10:43
İzleyiciyi Şok Ediyor

Erol Büyükburç'un kızı Jeyan Büyükburç yaptığı farklı şovla ilgili şöyle konuştu.

Haber: Jeyan İzleyiciyi Şok Ediyor

Müzik dünyası yeni bir Büyükburç'la tanıştı! 70'lere damga vuran isimlerden Erol Büyükburç'un kızı, 1999 yılında hayatını kaybeden ünlü sanatçı Ajlan Büyükburç'ın kız kardeşi olan Jeyan Büyükburç, her çarşamba Beyoğlu'nun gözde mekanlarından eelence'de kendine has şovunu sergiliyor. Müzik, tiyatro ve dansın iç içe geçtiği şovuyla herkesi eğlendiren Büyükburç, marjinalliğinin genlerinden geldiğini söylüyor...

Uzun zamandır müzik yapmanıza rağmen neden kendinizi saklamayı tercih ettiniz?

Bu benim tercihimdi çünkü özgürlüğümün kısıtlanmasını istemedim. Zaten ünlü bir soyadını taşımak zor bir durum; avantajlarının yanında dezavantajları da var. Geri planda durmayı tercih ettim.

10 yıldır şov dünyasında
Bugüne kadar neler yaptınız peki?

15 yaşından beri sahnedeyim. Sahneye, ablama vokal yaparak çıkmaya başladım. Sonra bir sürü ünlü sanatçıya vokal yaptım. Yani hep sahne üzerindeydim. Yaklaşık 25 yaşımdan beridir de, yani 10 yıldır şov dünyasının içindeyim.

Şimdi ne oldu da birden bire isminizi duymaya başladık; "Artık zamanı geldi" mi dediniz, yoksa biri mi "Hadi" dedi?

Evet, Özgür Aras kafamda ampuller yaktı aslında. Ben bugüne kadar sahnede daha çok yabancı müzik söylüyordum, ulaştığım geniş bir kitle de var. Yani bu piyasada ünsüz bir şöhretim aslında! Ama eelence'nin sahibi Özgür (Aras) "Artık daha geniş kitlelere ulaşman lazım" dedi. Ayrıca eelence'de çıkmam söz konusu olunca tarzımda da biraz değişiklik yapmam gerekti.

Özgür Aras ablanızın en yakın arkadaşıydı; acaba sizi ablanızın emaneti gibi mi görüyor?

Bence kesinlikle öyle. Şimdiye kadar her zaman benim yanımda oldu Özgür. Beni çok önemsediğini hep hissettirdi ve artık birlikte bir şeyler yapmamız gerektiğini söyledi.

sahnede iddialıyım!

Peki, eelence'de nasıl bir şov sergiliyorsunuz?

Şovumda daha çok popüler şarkılar var, genelde herkesin bildiği cover'lar söylüyorum. Ayrıca şovumun içinde tiyatro, dans ve çok farklı kostümler var. Müzik kadar görselliğe de dayalı bir şov yani bu.

O zaman sizinki tek kişilik kabare gibi bir şey mi, yani bir nevi 'show girl' müsünüz?

Aynen öyle! Show girl deyince insanların aklına ilk gelen revü tarzı şeyler oluyor ama benimki biraz daha farklı... Ben değişik kostümler ve peruklarla sahneye ya da eelence'de olduğu gibi barın üstüne çıkıp, bir yandan şarkı söyleyip bir yandan dans ediyorum.

Bir insanın bunları yapabilmesi için, tabiri caizse, biraz 'yırtık' olması gerekiyor. Siz gerçekte de öyle misiniz, yoksa sahneye çıkınca mı öyle oluyorsunuz?

Normal hayatta ne kadar naifsem, sahnede de bir o kadar iddialıyım artık.

Peki, izleyicinin tepkisi ne oluyor performansınız karşısında?

Önce bir şoke oluyorlar; izlesek mi, eğlensek mi arasında kalıyorlar ama başta izliyorlar, sonra eğlenmeye başlıyorlar. Bir süre sonra herkes benimle birlikte şarkılar söylemeye başlıyor zaten.

BEN YABANCI MÜZİKLE BÜYÜDÜM

Türkçe söylememe inadında olan ve Eelence'deki şovu için Türkçe söylemeye başlayan Jeyan Büyükburç, "Türkçe müzikle kendimi ifade edemediğimi düşünüyordum. Çünkü küçüklüğümüzde babam ablama hep yabancı plaklar dinletiyordu, ben de yabancı müzik dinleyerek büyüdüm. Daha doğru dürüst konuşamazken ablamla birlikte o şarkıları söylüyordum" diye konuştu.

BABAMLA İLİŞKİMİZ NÖTR

Babanız hiç izledi mi şovunuzu?

Hayır, izlemedi.

Görüşüyor musunuz kendisiyle?
Son 1.5 senedir görüşüyoruz. Yani 15 yaşımdan falan sonra hiç görüşmedik. Şovumla ilgili de çok fazla fikrini almadım.

Şimdi nasıl babanızla aranız?

Nötr diyelim. Bu saate kadar çok sıcak bir ilişkimiz olmadığı için bundan sonra olması da zor. Ama kötü de değiliz.

Görüşmediğiniz halde soyadınıza laf getirmemek için uğraşıyordunuz yani...

Evet. Bu, zamanında ailevi sorunlarımızın basına yansımasıyla ilgili gelişmiş bir tavır olabilir. Ablam hayatta olsaydı, onun söyleyeceği şeyler çok başka olurdu herhalde çünkü onun babamla çok başka bir ilişkisi vardı. Şimdiye kadar soyadımı kullanmadan, sadece Jeyan olarak sahnedeydim. Beni sürekli takip edenlerin dışında pek kimse bilmezdi soyadımın Büyükburç olduğunu.

Ablanıza fiziksel olarak benziyorsunuz...

Ne güzel! Sanırım en çok göz yapımız benziyor. Aslında mimiklerimiz, hareketlerimiz ve enerjimiz de çok benziyor.

Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2012 Saat 08:42
Osman Olmasa Yaşayamazdım"

Rahmetli Osman Yağmurdereli'nin eşi Esin Yağmurdereli, yaşadığı büyük acıları anlattı.

Haber: Osman Olmasa Yaşayamazdım

Rahmetli Osman Yağmurdereli'nin eşi Esin Yağmurdereli, CINE5'te katıldığı 'Bir Demet Yasemin' programında, yaşadığı büyük acıları anlattı. Genç yaşta bir evlilik yaptığını ve Tolga adını verdiği bir oğul dünyaya getirdiğini anlatan Yağmurdereli, ilk eşini ve oğlunu art arda yaşanan trafik kazalarında kaybettiğini söyledi. Osman Yağmurdereli sayesinde yeniden hayata tutunduğunu belirten Yağmurdereli, "Sevdiklerim birer birer elimden kayıp gidince çok sevmekten korkmuştum. Osman olmasaydı ben olmazdım. Onun sayesinde hayata tutundum" dedi.

Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2012 Saat 08:38

Cemil İpekçi Şarkı Söyleyecek!

Modacı Cemil İpekçi, altı şarkılık bir mini albüm yapmak için kolları sıvadı.

Haber: Cemil İpekçi Şarkı Söyleyecek!

World Travel Channel'da 'Selin'le Dünden Bugüne' programına katılan İpekçi; albümünde yer alacak 'Beni Affedin' adlı şarkının sözlerini de paylaştı: "Affedin beni; doğrularım, sizin yanlışlarınız olduğu için/Affedin beni; kendi hayatımı yaşayıp sizin duvarlarınızı yıktığım için..." Ünlü modacı, programda özel hayatıyla ilgili açıklamalar da yaptı:

TEDAVİ GÖRDÜM

Özel arkadaşım Bekir Coşar evlendi ama hala görüşüyoruz. O benim bu dünyadaki en önemli varlığım. Şimdi bir çocuğu oldu, eşini de çok seviyorum. Çocuğu bana 'dede' diyor.

Baba olmak için yurt dışında tedavi gördüm ama sonuç alamadık. Çocuğumun olması içimde ukteydi. Şimdi hayat arkadaşımın çocuğu ile mutluyum.

Ben Bekir'e hayatımı borçluyum. Onunla tanıştığım gece aslında intihar edecektim. O gece kendimi evin terasından atmak üzere olduğum mekandan çıkarken, bir arkadaşım beni onunla tanıştırdı ve o gece hayatım değişti.

Zeki Müren, bana hep Ceylan derdi. Bir gün bana "Hayatın boyunca kendinle ilgili söylenecek şeyi, herkesten önce sen söyle" dedi. Bir daha kendimle ilgili hiçbir şeyi gizlemedim.

Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2012 Saat 08:37
.5 Milyon Dolara Apartman Aldı

Seda Sayan, Etiler'de 8 milyon Euroya aldığı binadan sonra şimdi de 3.5 milyon Dolara Cihangir'de apartman satın aldı.

Haber: 3.5 Milyon Dolara Apartman Aldı

Seda Sayan, Etiler'de 8 milyon Euroya aldığı binadan sonra şimdi de 3.5 milyon Dolara Cihangir'de apartman satın aldı.

Habertürk'ün haberine göre Etiler'de ünlü
gece kulübü Şamdan'ın mülkünü 8 milyon euroya satın alan Seda Sayan, şimdi de Cihangir'de ünlü White Mill kafenin bulunduğu apartmanı, 3.5 milyon Dolar ödeyip aldı.

SEDA SAYAN'IN EMLAK TUTKUSU

Etiler Şamdan'ı 8.5 milyon dolara satın alan Seda Sayan, şov dünyasının en iyi gayrimenkul yatırımcılarından biri.
Sayan'ın; Akmerkez'de bir rezidansı, Rumelihisarı'nda bir yalısı, Bodrum Türkbükü'nde yazlık bir villası var. Sayan, Bodrum'da aynı siteden annesi, ablası ve kardeşi için de birer ev almıştı

Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2012 Saat 08:34

Ece Erken'e Futbolcu Sevgili mi?

Ece Erken' Beşiktaş'ın yakışıklı futbolcularından biriyle Arnavutköy Balıkçısı'nda yemek yedi.

Haber: Ece Erkene Futbolcu Sevgili mi?

Beşiktaş'ın milli futbolcusu İbrahim Toraman'ın Ece Erken'le buluşması, akıla "Yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu getirdi.

Beşiktaş futbol takımının başarılı futbolcusu İbrahim Toroman ve sunucu Ece Erken önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı'nda buluştu. İkilinin Boğaz'a karşı yemek yediğini öğrenen basın mensupları 'Yeni bir aşk mı?' sorusunun cevabını bulmak için Arnavutköy Balıkçısı'na gitti.

Merakla ikilinin dışarı çıkmasını ve bir açıklama yapmalarını bekleyen basın mensuplarının merakını Ece Erken giderdi. Erken Aşk var mı sorularına "Aşk olsun tabii ki, olmasın mı hem de bir an önce olsun artık" diye bağırdıktan
sonra koşarak taksiye bindi.

İbrahim Toroman ise Ece Erken'in gitmesinden yaklaşık 1 saat sonra mekanı terketti.

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Nis 2012 Saat 20:35

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 6162636465 77>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.