Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Sünnet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ? (pipide kızarıklık)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum? (pipide kızarıklık)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yld Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 43
Mesajın Direkt Linki Konu: ? (pipide kızarıklık)
    Gönderim Zamanı: 26 Mar 2012 Saat 22:55
  Hocam merhaba , 15 aylık oğlumun pipisinde kızarıklık ve beyaz 2 şişlik farkettik. Sünnet yapan bi sağlık memuruna götürdük. Yağ toplanmış dedi ve deriyi ittirerek temizledi. Augmentin,furacin pomad,pedifen yazmış. Ben de kullanmadım size yazmak istedim. Ne yapayım,ne kullanayım? Teşekkür ederim.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112765
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Mar 2012 Saat 00:38
Al , bir sacmalik daha. Illaki isi abartacaklar, sanki muhim bir ismis havasina sokacaklar.O bikere yag degil, "smegma" denilen ve penisin boyun kismindan salgilanan bir sividir.Bu durumun, iltihap ile yakindan uzaktan bir ilgisi yoktur. Bu sivi, sunnet derisinin penis basina yapismasini onler. Bu durumu tekrar goreceksiniz, sakin verilen hicbir ilaci almayin, kullanmayin. Tekrar oldugunda sadece; "sabunlu-sicak su" icinde 5-10 dakika oturttuktan sonra silmeniz yeterlidir. Turkiye de artik sunnetciler bile recete yaziyorlar ha, Saglik bakanimizin kulaklari cinlasin. Bu isler bu kadar ayaga dustu demekki.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 27 Mar 2012 Saat 20:03
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.