Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bisküvili pasta bilen herkes buraya
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bisküvili pasta bilen herkes buraya

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9455
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: bisküvili pasta bilen herkes buraya
    Gönderim Zamanı: 17 Eyl 2012 Saat 21:56
Kızlar  Hiç bisküvili pasta yapmadım,hani bisküvi arasına podingLOLLOLkoyulan cinsten...ve başka nasıl var?

Kızım anasınıfına başladı,3 ekimde benim beslenme görevim var...Benden istenen mercimek çorbası(onu süper yaparım)bisküvili pasta,ve meyve...HERşey güzel bu pasta işi bozdu...Denenmiş çocuklar için  buuuuuuuuuuuuu dediğiniz bir tarif bekliyorumWink

teşekkürler
Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2012 Saat 16:49
 sanırım bisküvili pasta yapan yokUnhappy
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı y_bal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2012 Saat 17:10
hem basit hem hafif hem lezzetli ,, çok yaparım çok yaparımda bi türlü fırsat bulup yazamadım gülüm ..aklımda
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2525
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2012 Saat 18:01
pudingi tarifdeki gibi yap canım petibör bisküviyi al en alt kata dose kare borcama bisküvili pastayı üstüne pudingden yay sonra yıne petıbor bisküvi yerlestir ve pudingi yay oylece en ust kata kdr gel ne kalınlıklıkda istersen istersen 2 pudinglede yapabilirsin en üst kata pudingi yayıp ustune hındıstan cevizi serpiyorum ben. benim tarif böyle canım umarım işine yarar
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MaRaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2012 Saat 18:42
bende bi kere yaptim canim
yaparken durum pek iç açici deildi ama dolapta bekleyince guzel oluyorSmile
ben kakaolu biskuviye sade muhallebiyle yapmi$tim
alt kat biskuvi idi

Düzenleyen MaRaL - 19 Eyl 2012 Saat 18:43
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MaRaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2012 Saat 18:54

bunu buldumm sunacim
otekinden daha pratik sanki çocuklarin yemesi için
bunuda yaptim guzel oluyor
Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2012 Saat 19:48
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

hem basit hem hafif hem lezzetli ,, çok yaparım çok yaparımda bi türlü fırsat bulup yazamadım gülüm ..aklımda
Sağol Yeşim'ciğimWinksende yaz...
Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2012 Saat 19:49
Orjinalini yazan: nurcan nurcan Yazdı:

pudingi tarifdeki gibi yap canım petibör bisküviyi al en alt kata dose kare borcama bisküvili pastayı üstüne pudingden yay sonra yıne petıbor bisküvi yerlestir ve pudingi yay oylece en ust kata kdr gel ne kalınlıklıkda istersen istersen 2 pudinglede yapabilirsin en üst kata pudingi yayıp ustune hındıstan cevizi serpiyorum ben. benim tarif böyle canım umarım işine yarar
Teşekkürler  Nur'canımSmileben en iyisi yarın malzeme alıp,küçük borcama deneme yapayımWinksağol canımmClown
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.