Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bisküvili pasta bilen herkes buraya
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bisküvili pasta bilen herkes buraya

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9455
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eki 2012 Saat 10:48
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

bide pudingi hazırmı aldın kendinmi yaptın ? Smile
Yeşim'ciğim yeni gördüm kusura bakmaEmbarrassedteşekkür ederim öncelikle...Pudingi hazır yaptım o gün.Çünkü çok yoğun bir gündü,yemeğe misafirim gelecekti 6 çeşit nerdeyse yemek yaptımLOLLOLtatlıyı son dakika yaptıydım,normalde arkadaş tatlıyla gelecekti olmayınca iş başa düştüLOLLOLama çocuklar için yarın akşam kendim yapacağım.Yanlız buzlukta dondurmam imkansız.Fırın tepsim buzluğa sığamayackTonguenormal gözde olmazmı???
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı y_bal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eki 2012 Saat 21:25
cnm buzluğa attığın mozaik pasta ,  tepsiye bu şekilde dizerek yaptığını buzluğa atma sakın ziyan olur koca tepsi mazallah sonra bana ne dersin bilmem  LOLLOLLOL alt gözünde soğut dolabının spnrada afiyet bal şeker olsun ellerine sağlık Smile canım çekti valla bisküvim yok bu saatte olsa üşenmezdim valla ConfusedSmilebi arada mozaik pastayı dene geçen ben yaptım misafirlere pratik hemencecik tembel avrat reyonu hesabııLOLLOL 
Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eki 2012 Saat 22:17
ahh yeşimciğim senin gibi hamarat olsam keşkeLOLLOLAllah senden razı olsun,iyiki söyledin canım ya,yoksa kayınvalidemin depfreezine koyacaktımLOLLOLiyiki çıkmadan bakmışım topiğeLOLLOLkeşke yakın olsaydıkta sana ben yapsaydımEmbarrassed
Yukarı Dön
didemce Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 813
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı didemce Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eki 2012 Saat 04:16
Sunacım ellerine sağlık
TEYZESİNİN PRENSESİ ANNESİNİN Bİ'TANESİ
Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eki 2012 Saat 13:37
Orjinalini yazan: didemce didemce Yazdı:

Sunacım ellerine sağlık
sağol  canım benimClown
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.