Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Okul Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Devlet Anaokulları ( Anasınıfı )
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Devlet Anaokulları ( Anasınıfı )

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 41>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Kevser Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mersin benden sorulur:)))))

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 7222
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Kevser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eki 2012 Saat 09:46
Keşke Ankarada olsaymışsınız burak7 Confused Başka bir ile çocuğu göndermek imkansız gibi bişey. 
Yukarı Dön
Kevser Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mersin benden sorulur:)))))

Puanlar: 7222
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Kevser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eki 2012 Saat 09:59
Gülsenim çıtır simitim , 53 kilocum bir avuç modum benim LOLLOLLOL iyi ki burayı açmışsın, ben de içimi dökecek yer arıyordum LOL
Şöyle ki ; ben Şevvali (61 aylık) hemen yanımızdaki devlet okulunun ana sınıfına yazdırdım ve ilk gün götürdüm. Ama ana sınıfı demeye bin şahit ister Angry sanki yüz yıldır kullanılmıyor Angry Geçen seneden oynanmış oyun hamurları, sulu boya fırçaları, kağıt kalemler bile ortalıkta duruyor Angry toz desen dolapların üstüne gri örtü örtmüşsün gibi Angry bakıcı olacak mı diyoruz, "siz maaşını ve sigortasını öderseniz neden olmasın" cevabını alıyoruz. ben ona da razı oldum ama koca sınıfta tek kaldım, kadınlar beni dövecekti LOL ertesi gün götürmedim oraya. özel bir ana sınıfına çok cüzi bir ücretle verdim.dört dörtlük bakılacak ve gözüm arkada kalmayacak. sabah 10:00 da kahvaltı, 12:30 da öğle yemeği (yemek pilav yoğurt gibi...) 14:30 da ikindi çayı var. saat 16:00 da eve gönderiyorlar, çok da yakın.
Eyyyyy devletttt !!!!
Madem ana sınıfı açtın, bu çocuklara hani "bakıcı ana" ?????? Bakıcı parasını devlet karşılamadıktan sonra ne anladım ben ana sınıfından  Angry

Ayrıca, devlette de özelde de Şevvalin yaşında o kadar az kişi kalmış ki... Millet aceleye 1. sınıfa yazdırmış tüm bebeleri demek ki Angry Fatoşun dediği gibi, hemen gönderiyorlar ki çocukları prof. çıksın Angry 
Yukarı Dön
burak7 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2754
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı burak7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eki 2012 Saat 10:42
teşekkür ederim kevsercim, bunu takip edeceğim.
Yukarı Dön
burak7 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2754
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı burak7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eki 2012 Saat 10:50
devlet ana okulları bulundukları muhite göre acayip farklılıklar gösteriyor. bizim oturduğumuz yerdeki ana okulu bakımsız ve kötü bir okul, ancak evimize araçla 15 dakika mesafedeki gelir seviyesi daha yüksek bir bölgesindeki ana okulu ise oldukça bakımlı ve güzel. bende oğlumu oraya kayıt ettirdim. birde devlet kreşinde yardımcı anne özellerdeki gibi deil. mesela asla terleyen çocuğun üstünü değiştirmiyorlar, sırtına birşey koymuyorlar. öğretmenimiz açık açık söyledi, bizim bununla uğraşacak zamanımız yok, beklemeyin bu hizmeti diye. sınıfa yardımcı olan bir bayan var ama oda okulun diğer işlerini de yaptığından çok verim alamıyoruz. zaten öğretmen o konuda da uyardı, yardımcı anneyi rahatsız etmeyecekmişiz! çok otoriter bir öğretmenimiz var.
Yukarı Dön
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 9455
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2012 Saat 20:41
Fatoş'cuğum bu bahsettiğim,benim minik kızımın anaokulu...Tabii tek sınıfı onlara kaldıTongueGerisini imam hatip ortaokulu yapmışlarTongueÇarşamba günü beslenme sırası bendeydi,arabadan yemekleri indirirken kızım basamakta beni bekliyordu,ortaokul öğrencileri öyle hızlı koşturuyorlardı ki,kızımı eziyorlardıUnhappyçok zor bizim işimizShockedFotoğraf yükleniyor
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eki 2012 Saat 13:17
Kızlar bizim daha var ama merak ettiğimdemden soruyorum...Anasınıfına iki yıl üstüste kayıt ettirebiliyomuyuz...
Yoksa sadece bir yıl gönderip ardından ilk okulama yollamak lazım..
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hilal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eki 2012 Saat 13:21
Zübeydem Seha 3 yıl gitti anaokuluna ne diyosun
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1711
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eki 2012 Saat 20:58
2 yıl üst üste kayıt olıyor
bizim yakınımızdaki devlet okuluda imam hatip oldu ama anasınıfınıngirişini  faklı bir kapıdan verdiler zübeyde belki öyle bir öneri getiebilirsin birde ufak tuvaletler ayrıca ana sınıfının yanına yapmışlardı
aklın yolu bir düşününce oluyorda bizim yöneticiler düşünmüyor
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 41>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.