Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Okul Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Devlet Anaokulları ( Anasınıfı )
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Devlet Anaokulları ( Anasınıfı )

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 41>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9455
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eki 2012 Saat 11:01
Orjinalini yazan: febaa2 febaa2 Yazdı:

2 yıl üst üste kayıt olıyor
bizim yakınımızdaki devlet okuluda imam hatip oldu ama anasınıfınıngirişini  faklı bir kapıdan verdiler zübeyde belki öyle bir öneri getiebilirsin birde ufak tuvaletler ayrıca ana sınıfının yanına yapmışlardı
aklın yolu bir düşününce oluyorda bizim yöneticiler düşünmüyor
İkinci bir giriş için uğraşmazlar canımConfusedvee en büyük korkum olan park kazaları dün kızımın okulunda faciya dönüşüyorduTongue5 yaşındaki bir erkek çocuğu kaydıraktan baş aşağı kayıyor ve hooooooooop kafayı çarpıyorTongueve ağlamaya başlıyor öğretmende kan görmediği için sanırım çocuğun annesi arama gereği duymuyor.Aradan 1 saat geçmiş çocuk susmayınca anne aranıyor.Çocuk başlıyor kusmayaCryanne doktora götürüyor.Küçük bir ilçedeyizTongueMerkeze götürüyor aile.Kafatasında çatlak varmış.Müşade altında tutuldu bugün çıkacaklardı,ama sersem gibiymiş çocuk hep uyumak istiyormuş.Cry
Yukarı Dön
burak7 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2754
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı burak7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eki 2012 Saat 11:14
allah korusun ne kadar korkunç bir kaza!! benim oğlumda fazla hareketli bir çocuk ve malesef ne yaparsak yapalım hareketlerini kontrol etmeyi öğrenemedi. sonucunu düşünmeden deli gibi koşabiliyor, önünen bakmadan atlıyor zıplıyor. sonucu tabi bol bol düşmee, çarpma, yaralanma.. geçen yıl 3 kez okulda kaza geçirdi. birisinde kulak kepçesi yırtılıyordu az daha.. şimdi ana okulu, sınıf kalabalık, üst katlarda büyük çocuklar var. çok korkuyorum bu tip kazalardan. allah korusun hepimizin çocuklarını ne diyeyim
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gülsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eki 2012 Saat 17:59
Ay suna Allah mı korumuş denir Yuh arkadaş emanet çocuk bunlar öğretmenliği geçtim en azından özenli bir bakım yapsalar Tongue
Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eki 2012 Saat 22:00
Evet Gülsenciğim malesefAngryaile çok öfkeli.Tutanak tutturacaklar,çocuk hala okula gelmiyor.
Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Eki 2012 Saat 17:16

Kızım  Bayram öncesi 2 gün okula gidemedi.Vee ardından  bayram...Dün okula bıraktım 1 saat sonra öğretmeni aradı,ayşe sude'yi susturamamışlarCryannemi özledim diye ağlamış ben gidinceye kadar.Bugün götürdüm yine kalmadı,benimle geri döndü,çıldırdım...Ama kahvaltısını evde yaptırıp geri götürdüm,bende kaldım onunla.Yarın bakalım ne olacakTongueona hediye aldım,yarın okulda kalırsa vereceğim...Varmı önerisi olan.

Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Puanlar: 9243
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayşegül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2012 Saat 00:31
Biz ne denediysek olmadı Suna'cım, malesef gitmiyor iki haftadır.ConfusedBırak gitmeyi adını bile andırmıyor, inşallah senin kızın alışır. Bizde çare tükendi gitmeyeceğim diyor. Sabah kalkıyor okula gidecek sanıp mızmızlanıyor.Hala, her gün "bugün pazar mı?" diye soruyor.
 Daha kaydını sildirmedik bir kaç gün daha deneyip sonra sildireceğiz kaydını, sıkıntıya kaldık ailecek, psikolojisi bozuldu oğlumun bıraktık seneye gider inşallahConfused

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
serapefe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 32
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı serapefe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2012 Saat 09:45
geçen sene benim oğluşta gitmek istemedi ve bizde yollamadık bi sene hakkın varmış öğretmenin biraz küçük bu sene gelmeyebilir ama seneye mecbur  gelmesi gerekiyor dediğini anlattık ve gitmedi bu sene tam gün gidiyor ve isteyerek iyiki zorlamamışız ama seneye gitmek zorunda olduğunu hep empoze ettik ve şükür sorunsuz atlattık eğer istemiyorsa yani çok zorlanıyorsa sizde bi sene bekleyin derim

Yukarı Dön
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2012 Saat 10:25
Orjinalini yazan: Ayşegül Ayşegül Yazdı:

Biz ne denediysek olmadı Suna'cım, malesef gitmiyor iki haftadır.ConfusedBırak gitmeyi adını bile andırmıyor, inşallah senin kızın alışır. Bizde çare tükendi gitmeyeceğim diyor. Sabah kalkıyor okula gidecek sanıp mızmızlanıyor.Hala, her gün "bugün pazar mı?" diye soruyor.
 Daha kaydını sildirmedik bir kaç gün daha deneyip sonra sildireceğiz kaydını, sıkıntıya kaldık ailecek, psikolojisi bozuldu oğlumun bıraktık seneye gider inşallahConfused
Ayşegül hiç zorlama bence...Seneye de anaokuluna göndereceksin.Vee avatarına baktımda seninki küçükmüş yaConfusedboşver seneye gider.Bizim öyle bir şansımız yok,seneye birinci sınıf olacak çünkü...Allah kolaylık versinStar
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 41>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.