Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Okul Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Devlet Anaokulları ( Anasınıfı )
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Devlet Anaokulları ( Anasınıfı )

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 38394041>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
dilek yiğitcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3604
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2014 Saat 19:39
sağlık olsun canım inşallah bidahaki   sefere

Düzenleyen dilek yiğitcan - 24 Oca 2014 Saat 19:40
Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
pinar35 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 1952
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pinar35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Oca 2014 Saat 09:27
iyiki orda olmamışım orada olsaydım öğretmenle tartışırdım kesin.
Sesi soluğu çıkmayan, başkalarını incitmeyen laf söylemeyen yavruma sen kalkmış arkadaşlarını saygı göstermede zorlanıyor, hareketli olduğu için sabırsız davranışlar sergiliyor yazmış.
Genel anlamda çok çok güzel şeyler yazmış ama bu durumu iyi gözlemleyememiş.
kızımın sabırsız olduğu doğru ama hareketli değil hele hele saygısız hiç değil biri incinmesin diye küçücük çocuktan dayak yiyen biri hatta...
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.
04.05.2009 DA DÜNYAMI AYDINLATAN MELEĞİM.
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Oca 2014 Saat 17:46
öğretmende suç var bu hareketini görmüşse oturup konuşması lazımdı onun yanında o eğitiyo onlar küçük nedim canım sıkma canın
Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
elvin24 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 529
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elvin24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Oca 2014 Saat 15:42
merhaba kızlar iyi tatiller yarı yılı getirdik .. eski üyeyim ama uzun zamandır gelemiyordum paşam şimdiden okulunu özledi bile
Yukarı Dön
pinar35 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 1952
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pinar35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Şub 2014 Saat 13:58
Orjinalini yazan: dilek yiğitcan dilek yiğitcan Yazdı:

öğretmende suç var bu hareketini görmüşse oturup konuşması lazımdı onun yanında o eğitiyo onlar küçük nedim canım sıkma canın
uygun bir dille öğrencem zaten canım karneye yazmadan önce dediğin gibi en azında bize söyleyebilirdi.
bende ona göre anlatırdım kızıma.
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.
04.05.2009 DA DÜNYAMI AYDINLATAN MELEĞİM.
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şub 2014 Saat 20:22
kızının canı sağolsunda bunlarda geçer çocuk daha öğrenecekleri yaşı yacakları o kadar şey var ki bunlar yanında toplu iğne kalır sıkma canın
Yukarı Dön
helin Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 268
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı helin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şub 2014 Saat 11:43
selam kızlar ailece okula başladık.ben eşim oğlum başladık okula.tatilde adanada ailemin yanındaydım.çocuklar gelmek hiç istemediler.oğlumun karnesi çok güzeldi.bizim öğretmen olumsuz bir şey olduğunda bizimle paylaşıyor zaten.bazen de ben ondan yardım istiyorum.terzi kendi söküğünü dikemezmiş
Yukarı Dön
elvin24 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 529
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elvin24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şub 2014 Saat 16:22
Big smilebak o söz çok doğru helinKizBebek okul maratonu başladı tatile fazla kaptırdık kendimizi alışamadık daha Wink
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 38394041>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.