Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Okul Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Devlet Anaokulları ( Anasınıfı )
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Devlet Anaokulları ( Anasınıfı )

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 7891011 41>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9243
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayşegül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2013 Saat 12:12
zübeyde sizin yarım günde çok kısaymış canım çocuk haklı yetmezdirLOLLOLaslında biz uyku düzeni otursun diye tam gün verdik geç yatıp geç kalkıyordu kuzucuk,biraz düzene girsin istedik...

pazartesiden beri saat 15:00 da telefon geliyor bana tuğşat sıkılmış diye, dün yine erken gittim meğerse çişi geliyormuş okulda yapmak istemediği için erken eve gelmek istiyormuş dün öğretmenine söylemiş oda bana söyledi, her yerde tuvalete girmiyor çok zorlanıyorum bugün ne olacak, okulda çişini yap dedim tamam dedi inşallah yaparLOL

tuvalet dışında çok memnun hevesle gidiyor, gelince anlatıyor,öğretmen görev verince hemen yapıyor ne bilim bende çok mutlu oluyorumLOLöğretmeniylede arası çok iyiymiş hergün öğretmeni karşılıyor öpüyor inşallah böyle devam ederBig smile

Düzenleyen Ayşegül - 18 Eyl 2013 Saat 12:14

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
helin Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 268
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı helin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2013 Saat 13:45
merhaba kızlar
2009 doğumlu oğlum bu sene anaokuluna başladı.devlet anaokulu.sadece anaokulu ilköğretim bünyesinde değil.2009 doğumlular sınıfındakiler.yaş gruplarına ayırmışlar.
alışmada sorun yaşamadı.servisle gidip geliyor.200 tl ihtiyaç listesini aldık.yemeğinide okulda yiyor.umarım her şey yolunda gider
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2013 Saat 14:42
Orjinalini yazan: dilek yiğitcan dilek yiğitcan Yazdı:

27.04.2009 lu canım

Hımm 2008 miydi diye düşündüm de Kuzey ile aynılar demek
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2013 Saat 14:44
Orjinalini yazan: helin helin Yazdı:

merhaba kızlar
2009 doğumlu oğlum bu sene anaokuluna başladı.devlet anaokulu.sadece anaokulu ilköğretim bünyesinde değil.2009 doğumlular sınıfındakiler.yaş gruplarına ayırmışlar.
alışmada sorun yaşamadı.servisle gidip geliyor.200 tl ihtiyaç listesini aldık.yemeğinide okulda yiyor.umarım her şey yolunda gider

Merhaba hoş geldiniz... Sizin okul nerde yaş gruplarına göre ayırmaları çok güzel...
Yukarı Dön
helin Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 268
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı helin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2013 Saat 15:48
Orjinalini yazan: KUZEY&MİRA KUZEY&MİRA Yazdı:

Orjinalini yazan: helin helin Yazdı:

merhaba kızlar

Merhaba hoş geldiniz... Sizin okul nerde yaş gruplarına göre ayırmaları çok güzel...

ben diyarbakırdayım bende öğretmenim lisede rehber öğretmeniyim
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2013 Saat 17:38
Demek Diyarbekir Doğunun her köşesi benim için ayrıdır ve özeldir....

Biz okuldan geldik yıkandık,kurabiye meyve yedik...oturuyoruz...
Öğünlerde şaştı ama oturacak ..sabah erken kahvaltı yaparsa giderken 1 kase çorba gelince de meyve
Kahvaltıyı geç yaparsa giderken meyve gelince çorba veriyorum okulda kahvaltı tarzı şeyler veriyorlar...
Dün Kuzeyin kolunu kızın biri ısırmış mosmor
Kuzeyi almaya gittiğimde öğretmen bir saniye bekler misiniz diyince eyvah dedim bir iş etti bu Kuzeyin kolunu gösterdi bilğiniz olsun dedi...Kuzey bir şey yapmadı mı dedim hayır sadece kızdı bağırdı dedi..sevindim...okulda sorun çıkaran onunla bununla kavga eden,huzur bozan biri olsun istemiyorum sürekli tembihliyorum arkadaşlarınla güzel geçin, istemediğin bir şey olursa öğretmenine söyle,yapamadığın bir şey de ondan yardım iste ve ondan izinsiz hiç birşey yapma v.s...
Dün diyoki ''tuvalete giderken, öğretmenim çişim kakam geldi denmez öğretmenim tuvalete gidebilir miyim demem lazım anne''dedi eşşek çok şartıyo beni çok
Yukarı Dön
nurten... Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

bilalim + eşim + erenim

Puanlar: 4509
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurten... Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2013 Saat 19:23
bilalde anasınıfına başladı  o koca listeyi görünce  afallamadım desem yalan olur bizde dergi için 100t l  dendi birde kıyafet alınacak aylık 90 tl yemeklerini güzel yiyormuş wc sorunumuz vardı öğretmenine sordum hiç sorun çıkarmadı dedi bugün öğretmen bilal çok sessizdi açıldı iyice deyince korktum iyi yöndemi kötü yöndemi diye sordum yok yok iyi dedi etrafı gözlemlemiş ve şimdi gruplara katılıyor dedi
öğretmeninden çok memnunum bakalım ilerleyen günler neler gösterecek
KOLLARIMDA İKİ MELEK:)
Yukarı Dön
dilek yiğitcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3604
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2013 Saat 19:34
helin hoş geldin aramıza hayırlı olsun bizimkilerde hem yaş hem de ay olarak ayırmışlar bu sene bende o yüzden sabaha verdim yaşıtlarıyla ve eski arkadaşları ve öğretmeni olsun diye
Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 7891011 41>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.