Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > İlaçlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - vaxoral
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumvaxoral

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112765
Mesajın Direkt Linki Konu: vaxoral
    Gönderim Zamanı: 08 Kas 2012 Saat 04:04
Onlarin hepsi sarlatanlik ilaclaridir, hicbir faydasini gormeyeceksiniz. Ayrica; kulak problemi yaratan hastaliklarin tamami  virutik hastaliklardir. Bunlarinda antibiyotiklerle bir tedavileri yoktur. Ne asilarin, nede Echinesia nin soguk algiligi hastaliklarinda bir faydasini gormeyeceksiniz. Benim kulagina tup takilan hastam; senede 2-3'u gecmemistir.
Yukarı Dön
nehirus Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 32
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kas 2012 Saat 23:53
merhabalar
kızım kreşe başlayalı 1 ay falan oldu  çok hazırlıklıyım hastalık yılı diyorum  ,çok şükür sadece hafif burnu akıyor hafif öksürük sizin tavsiyelerinizle halletmeye çalışıyorum  fakat çok duyuyorum bu sıralar kulak boğaz enfeksiyonu öztaki borusu tıkalı tüp takılıyor falan .... önlem bağışıklık  geliştirmek için vaxoral ve ımmunex hakkında ne düşünüyorsunuz yakın arkadaşım küçük tıkanıklıkları bile önemseme orası kısa ve düz bir alan hemen tıkanabiliyor (oğlunun kulağına yenilerde tüp takıldı)size sormadan birşey vermek istemedim bağışıklık güçlendirilirmi ilaçlarla teşekkürler
nehirus
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.