Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğlence / Hobi / Sanat > Gezelim - Görelim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: URFA BALIKLI GÖL_ATATÜRK BARAJI
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

URFA BALIKLI GÖL_ATATÜRK BARAJI

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345
Yazar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 933
Tesekkür: 850
%100
  Alıntı kübRAbia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2012 Saat 13:11
Orjinalini yazan: Kevser

Orjinalini yazan: kübRAbia

offf yanlış yere yazmışım,neyse sen anladın nasıl olsa nereyi ben yazdım
Güldürdün beni canım LOLLOLLOLLOL Ben okudum nereyi yazdığını, nilgün de okur canını sıkma LOLLOLLOL

hep gece kübra uyuyunca giriyorum ya neyi nereye yazdığımı bilemiyorum aslında benimde çok uykum oluyo o saatte ama gidip yatmak yerine şöyle bi 10dakka da olsa sizlerle konuşup daha doğrusu yazışıp rahatlamak istiyorum ben de güldümkendime,affedin artık

Kritik verenler: Kevser, miss hugolina, zelos,
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Gönderilenler: 10469
Tesekkür: 6549
%100
  Alıntı miss hugolina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2012 Saat 13:58
Nilgün'cüğüm ne güzel yerler burasıClapClapClap
zelos Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Gönderilenler: 4227
Tesekkür: 3947
%100
  Alıntı zelos Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2012 Saat 22:38
Orjinalini yazan: kübRAbia

Orjinalini yazan: zelos

makina sende ya nilgün,kim çekiyo bu fotoyu,iki makinanızmı vardı
evet  canım bende buradan topluca cevap vereyım sanaLOLLOLLOLLOL makıne benım elımde buyuk ıhtımal eşim cep telefonundan cekmiştir bu resmi yada kameradan bilemiyorum

valla degısmemek mumkun degıl  kılo olarak pek bi fark olmasada seklim degıstı resımlerde daha ıyı goruyorum bunu

yanlış yere yazdıgınıda gordum  nereye ne yazarsan yaz canım no problem   sevıyorum hepınızı bana  rahat  takıp edecegım guzel bır  forum sıte varmı dedıklerınde ılk  ve tek verdıgım lınk budur   yıllardır   cok sohbet edemesemde buradayım  ve burada kalacagım
Kritik verenler: kübRAbia,
zelos Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Gönderilenler: 4227
Tesekkür: 3947
%100
  Alıntı zelos Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2012 Saat 22:39
Orjinalini yazan: miss hugolina

Nilgün'cüğüm ne güzel yerler burasıClapClapClap
evet güzeldir   canım  yolu bu taraflara dusen arkadasları beklıyorum ulasın bana  gelin buralarada
buketgunler Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 15
Tesekkür: 4
%100
  Alıntı buketgunler Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mar 2013 Saat 23:05
Çok güzel resimler paylaşım için tşkler,cnm sen baya gezmişsin ya, gez gez ama bizi de unutma gittiğin yerlerin resimlerini bekliyoruz.Kızların yanaklarından öperim selamlar.
sudecik_28_ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 9
Tesekkür: 0
%0
  Alıntı sudecik_28_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Oca 2015 Saat 13:14
BENDE GİTMEK ÇOK İSİTYORUM. KISMETSE BİRGÜN GİDECEĞİM.
gezilecekyerler Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1
Tesekkür: 0
%0
  Alıntı gezilecekyerler Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Nis 2019 Saat 19:53
görsellere ihtiyacımız olabilirdi, ama bozulmuşlar Cry
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2019 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.