Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Sağlık
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - gitmiyolar sivilcelerrr
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konugitmiyolar sivilcelerrr

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1075
Mesajın Direkt Linki Konu: gitmiyolar sivilcelerrr
    Gönderim Zamanı: 14 Ara 2012 Saat 22:31
25 yaşındayım ve ergenlik döneminden beri sürekli sivilcelerle uğraşıyorum TongueAngrysadece hamileliğim boyunca gittiler bi kaç kez cildiyeye gittim ama ilaçlar pek fayda etmedi ısrarlada gitmedim aslında napcam ben yaa yine dr gitmeliyim yoksa yaptığınız iyi gelen şeyler varmıConfusedConfusedConfused
Yukarı Dön
ifakat Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
"Yağmurun annesi... Çıtır pare mod"

Puanlar: 11323
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2012 Saat 11:26
6 ay sivilce tedavisi gördüm her ay düzenli kan tahlili vererek ilaç kullandım ve 4 senedir kurtuldum çok şükür.kullandığım ilaç biraz ağır bi ilaç uzman dr.tarafından veriliyor reçetesiz verilmiyor.eğer istersen ismini vereyim dr una bi danışSmile
Öyle bir kul hakkım varki benden alınan... ALLAH'ım yarına bırakır ama ,yanına bırakmaz ASLA...!!!
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2012 Saat 21:37
Orjinalini yazan: ifakat ifakat Yazdı:

6 ay sivilce tedavisi gördüm her ay düzenli kan tahlili vererek ilaç kullandım ve 4 senedir kurtuldum çok şükür.kullandığım ilaç biraz ağır bi ilaç uzman dr.tarafından veriliyor reçetesiz verilmiyor.eğer istersen ismini vereyim dr una bi danışSmile
hormon ilaçlarıylamı oldun tedavini canım ilacın ismini versene bende danışayım artık ızmana gitmek istiyorum bende ayrıca bana hormon ilaçları yasak kan pıhtılaşması yüzünden inş. öyle bi ilaç kullanmak zorunda kalmam Big smile
Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ara 2012 Saat 01:09
benim arkadaşımda doktor kontrolünde ilaç tedavisi gördü sivilceler için uzun üre kullandı o ilacı,şimdi maaşallah bebek gibi bir cildi var,istersen ben de ona sorayım ilacın ismini ama kesinlikle doktor kontrolünde ve uzun süre kullandı canım yazın güneşe bile çıkmazdı ilaç kullanıyorum diye
Yukarı Dön
mesanihta Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 20
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Oca 2013 Saat 18:14
O bahsedilen ilaçtan ben de kullandım tam 7 ay. Doktora kalsa 8. ayı da kullanacaktım ama ben ona direkt 8 ay doldu dedim son kontrolümde artık vermesin diye Smile Her ay düzenli karaciğer testlerimi yaptırıyordum, bu bahsettiğim 5 yıl öncesi tabi yani tıp fakültesini ilk kazandığım yıl. Doktorun bana söylediği cümle şuydu: daha önce hiç kimsede sende aldığım sonucu almadım! Yani kobaydım bir nevi.. Güneşe çıkmayı bırak cildimi o kadar kurutuyordu ki saat başı kremleniyordum, hele dudaklarım az çatlamadı az acı çekmedim..  Cry
Şimdi maşaALLAH cildime Smile ama kendi kardeşime o ilacı kullandırmadım düşünün..............adında bir kremi var onu kullandırdım, o da fıstık gibi oldu maşaALLAH Wink

Ürün adı vermeyiniz

Düzenleyen Gülsen - 13 Oca 2013 Saat 19:32
Sağlıklı yaşam için sağlıklı ürünler kullanalım, kullanımlarını yayalım!

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.