Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Gaz & Karın Ağrısı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - karnından gelen sesler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumkarnından gelen sesler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112770
Mesajın Direkt Linki Konu: karnından gelen sesler
    Gönderim Zamanı: 06 Şub 2013 Saat 23:57
Anne memesinin, cocugun agizina tam oturmasi ve hic kenarlardan hava kacirmamasi gerekir. Tabii bu gaz her cocukta da bir olmaz.
Yukarı Dön
nurgül aziz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 90
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şub 2013 Saat 21:24
günümüz  gaz cıkarmakla geciyor vurdukçada cıkarıyor benım oğlusum  ne kadar gazlı biz becerıyoruz ama bızım cocukta bişey var erinçte böyleydi neden bu gazlı cocuklar hep bana gelıyor bazı arkadaslarım var hıc gaz pıroblemı yasamadık dıyorlar Unhappy
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şub 2013 Saat 19:17
Hicbir hastam o abuk-subuk caylardan kullanmamistir. Karnindan gelen sesler, hala gazini tam olarak cikaramadiginizin isaretidir.
Yukarı Dön
nurgül aziz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 90
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şub 2013 Saat 16:32
kadir bey oncelıkle cok tesekkur edıyorum sıze allah uzun omur versın o kadar şanslıyımkı sızı tanıdıgım ıcın gecenlerde emzırme aralarını ac demıiştınızya actım sımdı daha az kusuyor ve daha mutlu 3 saatte bır emzırmeye basladım 2 saatte bır emzırsem bıle rahatsız oluyordu şimdı benım sorum neden hep karnından ses gelıyor gazınıda cıkarıyorum  bırde kakası  sarı ama cok su gıbı e sıkta emzırmıyorum neden boyle oluyor anlamadım( 2 ayımız bıttı ) bırde bu gece cayı var içirimmi 1 haftadan ıtıbaren ıcıre bılırsınız yazıyor uzerınde  bi işe yararmı
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.