Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Ateş
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - dusuk ates
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumdusuk ates

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ömer mirza Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 115
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ömer mirza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2014 Saat 18:55

Hocam bugün oğlumu doktora götürdüm enfeksiyon kapmış dedi antibiyotik gerektirecek birşey yok dedi WBC değeri düşük haftaya tekrar ölçelim dedi ve reçetedeki ilaçları verdi(reçete ekte)yüzünde ve sırtında kızamığı andıran lekeler çıktı ama doktor fazla ilaç verildi ise o döküntü yapmıştır dedi sadece calpol ve paronax 120 fitil kullandım.
Hocam tahlilleri ve verilen ilaçları değerlendirmenizi rica ediyorum ona göre hareket edeceğim ilaçları almadım sizden gelen cevabı bekliyorum teşekkürler.
Yukarı Dön
ömer mirza Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 115
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ömer mirza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2014 Saat 20:29

Hocam bunlarda doktorun döküntü dediği kızarıklıklar.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 113105
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2014 Saat 21:21
En azindan, ZARAR verecek bir davranista bulunmamis.. Buna da sukur...
TANI: 6. Hastalik
(ust solunum yolu enfeksiyonu, Urtiker, ates) tanilari PALAVRA...
Bu hastalik 3 gun ates yapar, Griplerden farkli olarak; oksuruk, nezle hali yapmaz... Ates duser, dokuntu baslar ve cocuk eski neseli halini alir.. Her hangi bir tedavisi yoktur ve gerekmez. Dokuntu; 3gunden sonra kaybolur.
CAHIL, ama en azindan haddini bilen, zararsiz bir doktormus..
Bunlarin ilerde, ogrenip iyi doktor olma sanslari fazladir... Obur "Habis" sahtekarlar ise, ASLA OGRENEMEZLER...

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 17 Nis 2014 Saat 21:23
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.