Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Uyku
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - uyku ve huysuzluk
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumuyku ve huysuzluk

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
elifck Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 222
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elifck Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: uyku ve huysuzluk
    Gönderim Zamanı: 05 Tem 2014 Saat 19:45
hocam mrb kızım 5ay 9 günlük  1haftadır uyurken huysuzlanıyor emerek uyuyordu memeyi tutmuyo sinirleniyor bu günde hiç uyumadı ateşi felan yok ama sıkıntı oldugu belli ne olabilir acaba hocam 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Tem 2014 Saat 00:54
BILEMEM, cok az bilgi var.
Yukarı Dön
elifck Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 222
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elifck Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Tem 2014 Saat 18:45
mrb hocam uykusuzlugu ve huzursuzlugu hakkında yazmıştım dün .fakat bu gün başka bir şey takıldı aklıma kızım 5ay 9 günlük geçen ay kilo almamıştık ve mama teklif etmeye başladım günlük 30cc bile içmiyo bazen ancak 30cc bitiriyor 2gündür de mama içerken agzının kenarlarına bulaşıyor damlıyo tam yutamadı için biberonda vermek istemiyorum bu yüzden mamanın bulaştıgı agız kenarlarında kızarıklıklar oluşuyor bir müddet sonra kendiliginden geçiyor bunun sebebi ne olabilir hocam mamaya karşı bi reaksiyon mudur anlam veremedim.????????????? şimdiden teşekkür ederim.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Tem 2014 Saat 22:28
Allerjik reaksiyon olsa, bukadar cabuk kaybolmazdi. Kasik ile veriyor ve her kasiktan sonar, agiz kenarini kasik ile siyiriyorsaniz, onun tahrisidir.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.