Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Sağlık
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Cilt Bakımı ve Önemi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Cilt Bakımı ve Önemi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
selinnnur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı selinnnur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Cilt Bakımı ve Önemi
    Gönderim Zamanı: 12 Tem 2014 Saat 13:53
Cilt bakımı profesyonel ürünlerle bir uzman tarafından kişinin ihtiyaçları belirlenerek ona göre uygulanması gerekir. Böylece istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmayız. Etrafta duyuyoruz yanlış ürünler, yada yanlış kişi tarafından yapılmış cilt bakımı ne tarz sorunlara yol açıyor! Bunun için ben de............. merkezine gittim ve yaptırdım. Sanki cildim daha gençleşti gerçektende. 

Cilt bakımı ile şunların önüne geçebiliriz;

• Akne sorunlarının giderilmesi
  • Leke tedavisi
  • Anti againg
  • Liftin uygulaması(kolojen bakım)
  • Gözeneklerin fazla açılması sorunu
  • Pigment farklılığı(ciltte renk değişikliği)
  • Kuru,karma,yağlı ciltlere özel bakım
  • Komedon tedavisi
  • Ozon bakımı
  • Yüz masajı
  • Kalınlaşmış cilt bakımı
  • Altın bakımı ( özel günlerde kullanıma uygun altın gibi parlayan cilt bakımı ) gibi bakımlarla ciltte çok daha güzel bir görünüm elde etmek ve cildin zamana karşı direnmesini ve hep genç kalmasını sağlamak mümkün.

• Düzenleyen yasemin - 13 Tem 2014 Saat 01:12
    Yukarı Dön
    aymazgulten Açılır Kutu Gör
    Üye
    Üye
    Simge

Puanlar: 18
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aymazgulten Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Şub 2017 Saat 09:44
    teşekkürler çok yararlı bir yazı
    Yukarı Dön
    sevgicakir0101 Açılır Kutu Gör
    Üye
    Üye

Puanlar: 1
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sevgicakir0101 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Nis 2018 Saat 14:43
    Tabiki uzman bir doktor tarafından yazılmalı. Ben 2 sene önce doktorumuzun yazdığı .... kremi hiç yanımdan ayırmıyorum.

Düzenleyen Gamze - 03 Nis 2018 Saat 00:55
    Yukarı Dön
     Yanıt Yaz Yanıt Yaz
      Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.