Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Alerji & Cilt & Saç
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Alerji mi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumAlerji mi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
semuna Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 354
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı semuna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Alerji mi
    Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2014 Saat 00:22
Mrb hocam 10 aylık kızımın Vıcudunda kızarıklıklar çıktı boyun göğüs ve sırt bölgesinde kaşıntıdan uyuyamıyor. 2 gun once maması bştmişti bende tamamen inek sütüne başladım . Bununla bi alakası olabılır mı hocam .? Neden olabılır . Hergün yıkıyorum hıc sıcak tutmuyorum bı arada . Suan cok kaşınınca uyumayınca biyere götürmek yerine esime nöbetçi eczaneden ovadril ve ultralan aldırdım suana ovadrili sürdüm sadece. Dogrumu yapıyorum hocam . Bilgilerinizle aydınlaturmısınuz tesekkurler şimdiden

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2014 Saat 07:55
Allerji veya dokuntulu hastalik degil...
Bildiginiz; Isilik... Her gun banyo yaptirin, dahada serin tutun.
Yukarı Dön
semuna Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 354
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı semuna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2014 Saat 00:56
Hocam inanın hıc sıcak tutan bırı degılim isilik mi dıye denedım daha serın tutmaya bu gece daha arttı kaşıntı . Burda havalarda soğudu ama bı zıbınla dolaşıyor hala. Bı gece yıne uykudan uyandı kaşıntıdan ağlıyor .birdaha değerlendirir mısınız

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eyl 2014 Saat 07:28
Bir devre, asiri bir terlemesi olmus. Dokuntulu hastalik degil...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.