Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - zymaflour bulmak için
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

zymaflour bulmak için

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 14>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
rabiaemir11 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 23
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı rabiaemir11 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ara 2018 Saat 11:43
Ben 18 yaşıma kadar kullanmıştım bu ilacı doktor tavsiyesi ile
Oğlum nisanda 5 yaşına girecek onun için getirtsem geç kalmış olurmuyuz ?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112780
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ara 2018 Saat 19:24
Zararin neresinden donulse kardir.. 
Daha onunde, ilac kullanabilecegi; 11 senesi var. En azindan, kalici disleri kurtarirsiniz. 
Yukarı Dön
Semusti Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 174
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Semusti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ara 2018 Saat 23:07
Hocam merhaba almanya da akrabamdan zymaflour ıstedım . Ama butün eczanelere bakmıs hic bir yerde bulamamıs artık uretımı yokmus herhalde. onu bulamadıgı ıcın yerıne flouretten 0.25 mg almıs. Bu ilacı kullanabılır miyiz bunun yerine..kullanırsak yune 4 tanemı kullanmam gerrk 5 yasındakı kızımmıcın.. hocam sanırım artık zymaflour ucuz oldugu için kalkıyor .. bunun yerine baska bi muadili var mı kullanabılecegeımız. Bulmakta cok zorlanıyoruz cunku..
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ara 2018 Saat 21:17
AYNISI!!!  Bunlar da bir tuhaf olmuslar!!! 
Eger; muntazaman dis fircaliyorsa, gunde 1 seferde 3 tane almasi da yeterli olur.. 
Bundan sonra da, bu ilacla devam edin, hatta, Fluoretten 1mg bulabilirlerse, ondan olsun. 
Yukarı Dön
mevsimrüzgarı Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 328
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mevsimrüzgarı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Şub 2019 Saat 00:37
Saf zymafluor bulamaz da d vitaminli olanindan alırsak 4 yaş için günde kaç tane vermek gerekir?
Yukarı Dön
Şeyda16 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Şeyda16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Eki 2019 Saat 18:10
Merhaba,
Bir süre önce Almanya' ya yerleştik.
Çocuk doktorumuz 16 aylık olan oğluma D- Fluoreten 500 I.E . verdi.
Günde bir tane kullanack dedi.bu ilaç zymflorur un muadili mi acaba.
Ayrıca 4 yaşındaki oğlum için de istemiştim bu ilaçtan fakat ilacın 3 yaşına kadar kullanıldığını söyledi.bu konuda bir oneriniz olur mu
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eki 2019 Saat 06:34
Muadilidir de..... D vitaminli oldugundan, daha pahalidir. 
2 yasina kadar 1 tane, 2-4 yas arasi 2 tane almalidir. 
Onceki yazilari da okuyun. 
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eki 2019 Saat 22:44
tarıhı gecmıs olanı da kullanabolırmıyız acaba sakıncası olurmu
tesekkurler

Düzenleyen peperutka - 29 Eki 2019 Saat 22:44

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 14>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.