Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Geçmeyen Öksürük ve Allerset
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumGeçmeyen Öksürük ve Allerset

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Elçin06 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 19
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elçin06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Geçmeyen Öksürük ve Allerset
    Gönderim Zamanı: 08 Şub 2015 Saat 13:09
Hocam saygılar. Her başım sıkıştıkça ya da kafamda soru işareti oluştukça size yazıyorum, siz de usanmadan cevap veriyorsunuz. Bu konuda size minnetarım
Hocam, 5 yaşındaki oğlum 5 gündür öksürüyor. Ateş, kusma, halsizlik yok. 4 gün önce doktora götürdüm, geniz akıntısı var dedi. Zinnat verdi, çok mecbur kalmadıkça içirmeyin dedi vermedim. Dün öksürük artınca tekrar götürdüm. 5 gün sudafet, 7 gün allerset içirin dedi. Ballı limonlu su içiriyorum hocam ama öksürüğü çok inatçı çıktı bu sefer
Size sormak istediğim, bu ilaçları bu şekilde kullanmamı tavsiye eder misiniz ve sipraktin ile allerset aynı mı? Yani allerset yerine sipraktini tercih edebilir miyim? Şimdiden çok teşekkür ederim, saygılar hocam

Düzenleyen Elçin06 - 08 Şub 2015 Saat 13:10
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 113081
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şub 2015 Saat 18:21
Bu ilaclarla, bir TEDAVI OLMAZ.... Bu ilaclar sadece; sarlatan ilaclari olup, hicbir seyi tedavi edemeden, sadece hastalik arazi olan Oksurugu baskilarlar.. Ondan sonra da, gozunuzu; hastanelerde "Hava alirken" acarsiniz...
SAKIN: Oksuruk durumlarinda, benin dediklerimin disina cikmayin. Limonlu bal haricinde baska cozumler aramayin.. Oksurugu keserseniz, basiniz belaya girer. Limonlu bal; oksurugu kesmez, oksurugun etkisini arttirarak, daha az oksurmeyi saglar...
Okuyun ve sakin; Turk Cocuk doktorlarinin hicbir dedigine inanmayin.
Yukarı Dön
Elçin06 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 19
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elçin06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şub 2015 Saat 20:01
Çok teşekkür ederim hocam. Dediğiniz gibi devam edeceğim
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.