Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > Haberler & Duyurular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - EKRANLARA DÖNÜYORUM. :)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

EKRANLARA DÖNÜYORUM. :)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Hülya Yıldırım Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 83
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Hülya Yıldırım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EKRANLARA DÖNÜYORUM. :)
    Gönderim Zamanı: 27 Şub 2015 Saat 15:18
EVREN ÖYLE İSTEDİ!.. BEYAZCAM ÇAĞIRDI!..
YARIN SAAT 17.00'DE, CİNE5'TE, CANLI
YAYINLA EKRANLARA DÖNÜYORUM!..

Tanıyanlar, "yani beni Hülya Yıldırım olarak tanıyanlar", Gazeteci-Televizyoncu yanımı da ve en çok da 200 ülkede aile hayatına ışık tutan "Anne Olunca Anladım" adlı projemi de bilirler...
Bu proje; 2005-2014 tarihleri boyunca haftada bir gün yayınlanan bir gazete sayfası, 2007'den beri hala 200 ülkede ayda 500 bin ziyaretçisi olan bir internet sitesi (www.anneoluncaanladim.com) ve 2007-2010 tarihleri boyunca hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan "Türkiye'nin ilk ebeveyn programı"dır... 

Ve bendeniz, 2010 yılı ortalarından beri TV programı yapmadım. Enerji başka türlü genişledi, ve hayat beni; atölye çalışmaları, bireysel danışmanlık ve ruhsal rehberliğe adeta itti... Açıkçası, farkındalık ve şifa yaratmanın bir sonu-bir sınırı yok; çok da harika oldu ve bu şifa-bu farkındalık sonsuzda devam etsin isterim...

İşte, (öncesinde rüyasını görüp sonra da hayata geçirdiğim) her birinin üzerine titrediğim bu günlük işler-güçlerin hepsi ve her biri, hep güçlü işaretlerle ve rüyalarımla şekil buldu.

Türkiye'nin ilk ebeveyn programını hazırlayıp sunmuş biri olmam ise beni bu süre zarfında neredeyse aralıksız olarak; "Ne zaman TV programı yapacaksınız?" sorusuyla bir başıma bıraktı!. Ve cevabım ise şöyle idi: "Eğer bu yaşamımda yeniden ekranlarda olmam gerekiyorsa, evren bana bir işaret gönderecektir, ama ben o güne kadar kapıları çalmayacağım" diyordum.

Veeee... Geçtiğimiz Pazartesi günü, Tanrıçalar Birliği atölye çalışmamızın hemen ardından, en son çalıştığım TV kanalı olan Cine5'ten bir teklif aldım... Aynı ekip, aynı çalışma arkadaşlarım; "Hülya Hanım, Prof. Dr. Bülent Zülfikar çocuk sağlığı konusunda bir program hazırlıyor ve programı sizin modare etmenizi öneriyor, ne dersiniz?" diye sordular... Program her hafta Cumartesi günleri saat 17.00-18.00 arasında ve canlı... Ansızın ve kendiliğinden gelen bu teklifi açıkçası işaret kabul ettim ve "Peki, neden olmasın?!."

Bugün de kanal ile görüşmeleri yaptık... 

Anlayacağınız, yarın yeniden-yeni bir yerden ekranlarda olacağım... Sanırım, ekranda olmamı benden daha çok isteyen Sevgililer, bu habere çok sevinecekler... 
Bu işaretin benim ve bütünün hayrına olmasına niyet ediyor ve izin veriyorum... 

Bu arada, 4 yıl önce yaptığım TV programlarından bir örneği de sizlerle paylaşayım, istedim... Hani, bu vesileyle, "Anne Olunca Anladım"ı bilmeyenler varsa, bu vesileyle kulaklarına kar suyu kaçmış olsun...

Sevgilerimle... 
Namaste...

Düzenleyen Hülya Yıldırım - 27 Şub 2015 Saat 15:20
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2015 Saat 18:35
Tebrikler, hayirli olsun...
Yukarı Dön
kıvanç Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 890
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kıvanç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2015 Saat 23:52
Hayırlı olsun Hülya hanım, çok sevindim.Kadir hocamızla tanışmama vesile olan siz ve proğramınıza çok şey borçluyum.Çok teşekkürler.Umuyorum Kadir hocamızı da ağırlarsınız da insanlar gerçek doktorlarla tanışmış olur.sevgiyle kalın.
Allahım yavrularımızı daima iyilerle karşılaştır .
Yukarı Dön
mevsimrüzgarı Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif
Puanlar: 328
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mevsimrüzgarı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şub 2015 Saat 11:44
Bu tur programlara , doğru bilgilere aç olan ve çalışan anneler için programın cumartesi günü yayınlanacak olması bulunmaz nimet. Sıkı takipçiniz olacağım. 
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1711
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şub 2015 Saat 19:02
Tebrik ederiz. Kadir hocamizi programda görmek için sabirsizlaniyorum.  Takibe devam;)
Yukarı Dön
Hülya Yıldırım Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Puanlar: 83
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Hülya Yıldırım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mar 2015 Saat 15:31
Kadir bey, arkadaşlar çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle. Smile
Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mar 2015 Saat 13:13
Ne güzel bir haber bu! Hayırlı olsun :)
Takipteyiz...
Yukarı Dön
iremnur Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1054
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremnur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2015 Saat 22:49
Sizi tekrar ekranda göreceğimiz için çok sevindim hayırlı olur inşallah:))
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.