Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Kulak & Burun & Boğaz & Göz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - geniz eti ameliyatı önerdiler oğlum için
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumgeniz eti ameliyatı önerdiler oğlum için

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
omerbaris2011 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı omerbaris2011 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: geniz eti ameliyatı önerdiler oğlum için
    Gönderim Zamanı: 09 Mar 2015 Saat 17:19

iyi çalışmalar sayın Hocam, sizin yazılarınızı çok yakından takip ediyorum değerli hocam. 7 ocak 2011 doğumlu oğlumun son bir aydır geçmeyen sesde çatallaşma ve ağız kokusu var. ankarada iyi bir kbb ci bulunca götürdük. boğazı kızarık dedi film istedi geniz eti var dedi ve ameliyat olması lazım dedi. allerset şurup ve momezon burun spreyini 20 gün düzenli kullan gel dedi. galiba bu ilaçlar geniz etini küçültecek ameliyata gerek kalmayacak diye düşündük bizde. sayın hocam oğlum hiç horlamaz ve ağzı kapalı uyur hep. doktor horluyormu dedi bende hayır hiç horlamaz dedim. sizce doktoru teşhisi doğrumu sizce biz bu ilaçları kullanmalımıyız? sizce biz ne yapalım? (bir de sayın hocam anne baba memur, oğlum günde 10 saat kreşte kalıyor. çok sık hastalanmasın diye oğluma arı ürünleri kullanıyorum ( arı sütü, propolis, polen karışımları) bunların bıoğazına ve geniz etine bir zararı olmuşmudur sizce? bir de doktor immun44 diye vitamin şurubu verdi. her gün bir ölçek ver dedi? sizce düzenli olarak kullanmalımıyız? değerli cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2015 Saat 18:50
Tam da sahtekar, kasap bir KBB bulmussunuz... Bumu, sizin "iyi" dediginiz doktor!!!

SAKIN: Bir daha bu sahtekarin semtine bile ugramayin.. Size soyledigi yalanlarin tamamini, gelen her hastaya soylediginden emin olabilirsiniz.. Boylelerinin elinden, bir tek ucanla, kacan kurtulur..
Sizde kabahat, niye gidersinizki!!
Krese gittigi icin, cok hastalaniyor.. Ben hicbir hastami ameliyat ettirmedim... Hicbirinde de bir aksilik cikmadi... Bu Tuccar-Terzi zihniyeti ile calisan doktorlardan uzak durun.
SAKIN: Verdigi ilaclari kullanmayin.
Ne "ari urunlerinin" nede o aptal "Immun44" size bir yarar saglamayacaktir. Paraniza yazik. Resmen; sifir fayda!!
Bu konu ile ilgili yazilari okuyun.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 09 Mar 2015 Saat 18:51
Yukarı Dön
omerbaris2011 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı omerbaris2011 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mar 2015 Saat 16:42
Hızlı cevabınız için çok teşekkür ederim. sayın hocam, ameliyata bizde karşıyız. kesinlikle yaptırmayacağız. yazın denize çok girerse inş. faydası olur değilmi hocam? ancak ilaçlara başlamıştık. hemen kesiyorum bugünden itibaren ilaçları da. keşke ankarada olsaydınız hocam, size emanet ederdim oğlumu. yinede başımız sıkıştığında hep yanımızdasınız, çok çok teşekkürler. oğlum nezle geçiriyor hocam bugünlerde, illiadin damlayı 5 günmü kullanayım 3 günmü? onu bilemedim hocam cevabınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim hocam.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mar 2015 Saat 18:01
Esas o ilaclari kullandiginizda, "rebound" denilen, once iyilesirmis gibi olup, sonradan daha kotu tablolarin ortaya cikmasi saglaniyor.
Basit durumlarda, Ilidin damlayi 3 gun kullanmaniz yeterlidir. Ancak tam duzelme olmazsa, 5 gune uzatiriz.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.