Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - emziğe alıştırmanın bir yolu var mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuemziğe alıştırmanın bir yolu var mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
meral75 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 175
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şub 2008 Saat 15:34
deryacigim ilk baslarda bende vermekte gec kaldim daha dogrusu almiyoki diye ugrasmadik meger o attikca biz vercekmisiz ne bileyim yorgunlukdan beynimiz calismadiSmilesu an 3.5 aylik uykuya dalacagi zaman bizi cok yoruyo bi gü 3 saat boyunca o atti ben verip elimle tuttum simdi az agladigi anlar biraz emiyo ama daha ugrasmamiz lazim sanada derim pes etme seninki daha kücük belki alisirClown
Yukarı Dön
KEREMIM Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 100
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Şub 2008 Saat 00:08
emzik cesitlerini deneyebilrsin...damakli ...damla sekilli...silikon veya kaucuk...benim oglum silikon emzik emmedi kaucuk ve damakli olanini aldi...n...ile baslayanlari tavsiye edebilrim...biraz dnemen gerekiyor sanirim....arkadasimin oglu hazir biberonlarda mamalar satiliyor sadece o emzigi aliyordu cok ilgincti...
Omrum
Yukarı Dön
RANA Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 83
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Şub 2008 Saat 00:14
bend butum memelerı aldımbakkl emzıını tuttu ıkısıde o attı ben verdımalıştı ama sadece uyuyacakları zaman alıyorlar
Yukarı Dön
fatmanaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 3
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şub 2008 Saat 18:39
EMZİĞE ALISTIRMANIN YOLU:

MERHABA CANIM BENİMKİ 3 BUCUK AYLIK BENDE EMZİĞİ ZOR VERDİM TABİ RECELE BANARAK BENİMKİDE EMZİĞİ SADECE RECELLE ALIYOR SANA TAVSİYEM RECELE BANMA SONRA ZORLUK CEKERSİN SADE VER DİRENMEYİ BIRAKMA...

SABREDEN DERVİŞ MURADINA ERMİŞ

SEVGİLER,,,Star

Düzenleyen fatmanaz - 04 Şub 2008 Saat 18:41
Yukarı Dön
fatmanaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 3
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şub 2008 Saat 18:42
EMZİĞİ RECEL İLE VERME BEN VEREDİM COK ZORLUYK CEKTİM DAYAN,DİREN O ATSIN SEN VER...
Yukarı Dön
imer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 15
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Şub 2008 Saat 18:32
CANIM YA HANGİ MARKA MODEL V SOLDUĞUNU YAZAR MISIN BANA? EĞER BURADA YAZMAK SORUN OLACAKSA ;MAILIM:
SEVGİLER

DERYA

Canım mail adresini, arkadaşa özelden atabilir misin lütfen Smile
Fatoş

Düzenleyen fatoş - 05 Şub 2008 Saat 23:05
Yukarı Dön
imer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 15
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2008 Saat 12:54

arkadalar ben bunların hepsini zaten denemiştim ama formülü yine anneler kendi kendine buluyor sanırım. kızımı biraz olsun emziğe alıştırdım .

benimformülüm: ilk önce sadece sakinken, dikkatini dağıtarak (şarkıyla falan) tutana kadar kendisi ağzında ben tutarak emziği ağzına verdim. ağzı boş olduğu ve ağlamadığı her an.  çok zor tutuyordu ama yavaş yavaş ağzında emzik olmasına alıştı sanırım şimdi çok yabancı bir madde gibi algılamıyor ve daha kolay alıyor. hala ağlarken sakinleşmesi için pek kullanamıyoruz ama o günler de geelcek diye umuyorum. ve bu arada kendimle de gurur duydum valla, bu kadar olsun başardım diye.

herkese kolay gelsin valla. yalnız ne kadar büyük bir nimetmiş valla. uyku konusunda çok sıkıntmız vardı bizim, şimdi nispeten daha iyi çok şükür. tüm annelere bu konuda azimli olmalarını tavsiye ederim.

sevgiler

derya 
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 May 2008 Saat 11:21
. o kadarcık bebeklerin tek bildikleri anne sütü iken anlamam bal ve reçeli kim çıkrmış

benim oğlum da almak istemedi öğürüyordu emzik ağzındayken.

damla uçlu kauçuk emziği (diğer emziklerden daha küçük) önce göğsümde tuttum kokum sinsin diye sonra sütüme batırarak verdim

her çocuk kendine özgü biz anneler yaratıcı olmalıyız birazWink
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.