Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Düşmeler & Çarpmalar & Yaralanmalar ve Ortopedi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Anlam veremediğim bir bacak ağrısı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumAnlam veremediğim bir bacak ağrısı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ayışığı81 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 117
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayışığı81 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mar 2015 Saat 02:09
Doğru mu anladım hocam.Şimdi bir kaç gün içinde ağrı geçti diyelim .Bir iki ay sonra, yada bir sene sonra yine böyle bir ağrı olursa da kesinlikle Aseptik kemik nekrozunu aklıma getirmiyorum dimi??? yani şimdi ağrıdı geçti, sonra hastalık ilerledi  ve 2 ay sonra tekrar ağrımaya başladı diye bir durum yok yani doğru anlamış mıyım? 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mar 2015 Saat 02:47
Dogru, ama illaki "kotumseriz ya!!!!!" Ikinci baslayan agri pekala bir "kemik nekrozu" baslangici olabilir, gene TAKIP EDECEGIZ... Yoksa, hayat boyu bir daha bu hastalik olmaz diye bir sey yok!!
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayışığı81 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mar 2015 Saat 02:57
Çok tesekkürler Hocam. insallah yarın geçer bu ağrı. bu arada ateş yeni başlayan gripten sanırım.çünkü burnu sulu sulu akmaya başladı.2 gündür hiç gece uykusundan uyanıp bacağım ağrıyor dememişti. Ama 1sa önce ağrıyor diye mızmızlandı sonra tekrar uyudu.virüse bağlı ağrı sinirlerle alakalı ise o zaman yatarken de, üstüne basarken de ağrıyabilir diye düşündüm ama doğru mu? teşekkürler.
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mar 2015 Saat 07:05
Akintinin; "su gibi" olmasi, daha Gribin basinda oldugunuzun isaretidir. Daha 1 hafta-10 gun daha hastalikli bir sureciniz var.
Takip edelim, aceleye gerek yok.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayışığı81 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haz 2015 Saat 17:45
Bu msj.ı aynı sıkıntıyı çekip sonucu merak eden arkadaşlar için yazıyorum.biraz geç oldu ama olsun sonradan okuyanlar için faydalı olabilir:) Tabiki Aynen sevgili Kadir Hocamın dediği gibi bir kaç gün daha bekledim ve bacak ağrısı geçti çok şükür. Kadir Hocam olmasaydı bekleyemezdim...hastane hastane surunurduk canımızı okurlardı vallahi...çok telaşlanmıştım Allah Kadir Hocamdan Razı Olsun.  Aklınızda bulunsun yani gerçekten şiddetli bacak ağrısı olabiliyor gripten yanılıp hastanedeki yam yamların eline kaptırmayım yavrucakları böyle bir durumda..telaşınızı hiç kaçırmayacaklardır...

Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haz 2015 Saat 20:24
Gecmis olsun.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayışığı81 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haz 2015 Saat 20:38
Çok teşekkurler hocam... iyi ki varsınız. Hakkınızı helal edin.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.