Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Serbest Kürsü
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yüz Kırışıklıkları için Yüz Yogası
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yüz Kırışıklıkları için Yüz Yogası

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
PelinDeniz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı PelinDeniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yüz Kırışıklıkları için Yüz Yogası
    Gönderim Zamanı: 30 Ağu 2015 Saat 12:47
Arkadaşlar yüz yogası diye bir olay varmış ben
de yeni öğrendim bunu. Bir enteresan ama çok da mantıklı geldi kulağıma. Yüz
yogası yaparken yüz kaslarınız çalışıyor ve yüzünüz gergin bir hale geliyor. Yüz
yogası hareketlerini düzenli yapınca da yüz kaslarınız gittikçe sıkılaşıyor ve
güçleniyor. Böylece yüzünüz gittikçe daha gergin, dinç  ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Oldukça
sağlıklı bir yöntem ve düzenli yaptıktan sonra yüzdeki kırışıklıkları,
sarkmaları, yüz çizgilerini gideriyor. Kozmetik ürünlere, botoksa bi ton para
harcamaktansa bunu öğrenirim evde oturduğum yerden uygularım dedim. Şimdi birkaç hafta oldu ve cildimin hafiften sıkılaştığını hissediyorum. Evdeyken günde
birkaç dakika vaktinizi ayırmanız yeterli oluyor zaten. Dün de yüz yogası
tekniğini komple öğreten bir dijital eğitim seti aldım (77 liraymış, botoks falan bi ton parayken ne olcak amaan
dedim Şu ana kadar herşey iyi gidiyor, inanıyorum ki böyle de devam edecek. E-kitap iyi gayet, içerik falan ayrıntılı ve resimlerle anlatmışlar hep. Uygulaması da
kolay, pratik baya. Son olarak bir de site linki vereyim yüz yogasıyla ilgili başlamak
isterseniz eğer buraya bir göz atın derim:

Link vermek ve reklam yapmak yasaktır...

Düzenleyen Gamze - 01 Eyl 2015 Saat 10:10
Yukarı Dön
SenaTas Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SenaTas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağu 2015 Saat 00:26
Clown  çok hoşuma gitti bu olay ! Yarından başlıcam yapmaya bu hareketleri. Benim de göz altı torbalarım var, onun için uygulamak istiyorum bu yüz yogasını. Verdiğin linkte göz çevresi ve göz altı torbaları için özel egzersizler de varmış o yüzden daha bi hoş oldu :) çok teşekkürler Heart
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.